שתף קטע נבחר

אשה נרצחה ברמת-גן וגופתה גולגלה בשטיח

שוטרים שהוזעקו לדירה ברחוב עוזיאל ברמת גן גילו מחזה מחריד: גופת אשה, שכנראה נרצחה, גולגלה בשטיח. צוות מגן דוד אדום קבע את מותה. אנשי הזיהוי הפלילי צילמו את זירת האירוע ואספו ראיות שונות. נעצרו מספר חשודים

גופת אשה בשנות ה-40 לחייה נמצאה אמש (יום ו') בדירה ברחוב עוזיאל 72 ברמת-גן ובמשטרה חושדים שנרצחה. הגופה נמצאה מגולגלת בשטיח בדירה בקומה הראשונה בשכונת רמת יצחק. עדיין לא ברורות נסיבות האירוע. שוטרים חיפשו בפחי אשפה סכין, שככל הנראה שימשה את הרוצח. המשטרה עיכבה לחקירה מספר חשודים, וייתכן שתבקש מבית משפט להאריך את מעצרם.

 

האשה עלתה לישראל לפני מספר שנים והתגוררה במשך שלוש שנים לפחות באותה הדירה ברחוב עוזיאל יחד עם בנה, כבן 20. שכנים סיפרו שלא שמעו אף פעם צעקות חריגות מהדירה. עדיין לא ברור מתי בדיוק התרחש הרצח וכמה זמן בדיוק היתה הגופה בדירה.

 

צוות מגן דוד אדום קבע את מותה. לזירה האירוע הוזעקו לפחות שמונה ניידות משטרה. אנשי הזיהוי הפלילי הרחיקו מהמקום את אנשי מד"א, לאחר שקבעו את מותה של האשה והחלו לצלם את זירת האירוע ולאסוף ראיות שונות.

 

קצין החקירות של משטרת מרחב דן, סגן-ניצב אלון גרוסמן, אמר: "התקבל דיווח על אירוע של חשד לרצח בדירה. צוות חקירה מיוחד הבחין בממצאים שהעלו חשד לרצח. כרגע החקירה בתחילתה. אנו בודקים כעת מי העביר את הדיווח למשטרה, משום שזה היה כנראה דיווח אנונימי. הדירה היתה ריקה מאנשים".

 

במשטרה לא מכירים את האשה ואין בידיהם דיווחים קודמים על אלימות כלפיה. עדיין לא ברור אם החשוד ברצח הוא קרוב משפחה של הנרצחת.

 

אשה נרצחה השבוע בבאר שבע

 

השבוע הזדעזעה המדינה כאשר נרצחה מירה פדלון (47) מבאר שבע ובתה, רחלי (19), נפצעה קשה. החשוד, ערפאת (אמיר) דע'מין בן ה-22, בן זוגה של הצעירה ואבי בתה בת השלושה חודשים, נמלט מהמקום עם התינוקת ונלכד לאחר יממה בתום מצוד.

 

הרוצח נכנס ביום ראשון בצהריים לבית המשפחה בקומה הרביעית בבית הדירות באישורן של האם או בתה. במקום התפתח ויכוח מילולי חריף שעד מהרה הפך לזירה אלימה. הרוצח, מצויד בסכין מטבח גדולה אשר הותיר במקום, דקר את האם ובתה בכל חלקי גופן תוך שהוא גורם פצעי מוות לסבתא ופוצע באורח בינוני את בתה. "הבית נראה כמו זירת מרחץ דמים, אין חדר בבית שלא היה בו דם. זה אחד המראות הקשים ביותר שראינו", סיפר קצין שיצא מזירת האירוע.

  

עוד עולה מהחקירה שהצעירה בת ה-19 הייתה קורבן להטרדות טלפוניות ולאלימות מצד החשוד במקרים קודמים. בעבר הגישה אמה תלונה ברוח זו למשטרה. על פי התלונה נהג החשוד, תושב השטחים, להטריד אותן בביתן בטלפון. לטענת הסבתא, האב נהג באלימות כלפי בת זוגתו.

  

בעקבות התלונה הועברה הצעירה למעון מסתור לנשים מוכות בצפון. רק לאחרונה שבה משם והחשוד ניצל עובדה זו והגיע לביתה.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אבי כהן
זירת הרצח
צילום: אבי כהן
צילום: אבי כהן
אנשי זיהוי פלילי
צילום: אבי כהן
מומלצים