שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  חתיכת טלנובלה

  למפיק "טלנובלה בע"מ" יש הרבה טענות נגד חזרתו של טוביה צפיר ל"השיר שלנו"

  בחסות השקט שאחרי הסערה חזר בתחילת השבוע טוביה צפיר ל"השיר שלנו". כזכור, צפיר זכה לגינוי תקשורתי אחרי שתקף את אחת המאפרות שעבדה עימו ב"טלנובלה בע"מ", ואף הודח מהסידרה.

   

  דני פארן, האיש שעומד בראש "דרסט הפקות", מפיקת הטלנובלה של HOT, נותר כמעט חסר מילים לנוכח המצב. אמרנו כמעט. "צריכה לבוא תגובה מהמשטרה או ממשרד המשפטים", הוא אומר כשאנחנו מבקשים את תגובתו. "זה מצב של איפה ואיפה במדינה הזאת בין יהודים וערבים, בין אשכנזים וספרדים. הוא צריך לשלם את המחיר עבור מה שעשה. הוגשה תלונה וזה בטיפול. עד היום העניין הזה לא טופל. הכל במדינה הזאת צחוק, וזו בדיחה רעה. אני את שלי עשיתי ואני לא משתתף בבדיחה שנקראת חוק ומשפט במדינת ישראל. אין דין ואין דיין במדינה הזאת. הכל הפקר, משחק. התגובה צריכה לבוא מהמוסדות האלה. אני במגרש של טמירה ירדני לא משחק, יש לי עבודה שאליה אני מתייחס בשיא האחריות והרצינות".

   

  בעודנו מדברים עם פארן, צצה לה פרשת הסוס הטרויאני, ובמסגרתה החשדות כי חוקרים מטעם yes פרצו למחשבי HOT. מפיקי "טלנובלה בע"מ" החליטו שהם לא מחכים לטלנובלה הבאה, אלא מחדירים את סיפור הסוס הטרויאני כבר בעלילת הטלנובלה הנוכחית. מה שנקרא, יסדרו גם ליעל בר-זוהר איזה פוני טרויאני. "אין עשן בלי אש, אבל עם כזה עשן זה שווה בחומרתו לסיפור ויסות הבנקים", אומר פארן.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: גיל יוחנן
  הסוס הטרויאני זה גם אתה? טוביה צפיר
  צילום: גיל יוחנן
  לאתר ההטבות
  מומלצים