שתף קטע נבחר

טועמה התארח ב"רצועה" והתפוצץ כשאהיד

לאחר שבמשך עונה שלמה זכה לקריאות "מחבל" מהכלב בתכניתו של טל ברמן, התארח קשר מכבי פתח תקווה באולפן והפתיע כשהוכיח לנוכחים שהכל מבחינתו נכון

 

האייטם הבא אינו מיועד לחסרי חוש הומור: צופיה האדוקים של התכנית היומית "הרצועה עם טל ברמן" בערוץ ביפ בכבלים, למדו בשנה האחרונה כי לא רק אוהדי בית"ר ירושלים ומכבי תל אביב אוהבים לברך את סלים טועמה. קשר מכבי פתח תקווה משמש מטרת עיקרית לנאצות גם עבור דמות הסייד-קיק שבתכנית, הלוא הוא הכלב השעיר והפנאט.

 

הכלב (המגולם על ידי הסטנדאפיסט שגיב פרידמן) נוהג בכל תכנית כמעט לחזור בהתלהבות על המנטרה "סלים טועמה מחבל" או לחילופין על הקריאה "אבי נמני הוא המלך". לפני כחודש הגשים ברמן חלום לכלב והזמין לתכנית את נמני כדי לחגוג לשניים בצוותא יום הולדת, ובתכנית הקרובה (הערב, רביעי, 21:30) יתארח באולפן טועמה בכבודו ובעצמו.

 

קשר מכבי פתח תקווה, שהפגין רוח טובה והבין כי קריאות הנאצה של הכלב בתכנית הן סאטירה ותו לא, נענה להזמנתו של ברמן ואף שיתף פעולה בקטע בו הוא אכן מודה כי הוא מחבל. כנהוג בעדת השאהידים, עובר טועמה את המאבטח מבלי שהאחרון יבטיח בדבר מה חשוד ובלחיצת כפתור מפוצץ את עצמו באולפן. לנוכחים שלום, צפייה מהנה.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אלדד רפאלי
ברמן והכלב
צילום: אלדד רפאלי
מומלצים