שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  ניסים משעל חוזר. יש גם אס. אמ. אסים

  "משעל חם" חוזרת למסך ערוץ 2 ומתכוננת לקיץ של התנתקות

  "משעל חם" של ניסים משעל חוזרת הערב (ד', 20:45) עם צוות מתוגבר הישר לתוך ההתנתקות. במרכז התוכנית: ראיון עם תת אלוף שמואל זכאי שפרש מהצבא, שבהמשך העונה ישמש כפרשן המרכזי של התוכנית בנושא ההתנתקות.

   

  "אנחנו חוזרים אחרי חופשה של חודשיים עם כוחות מחודשים", מספר משעל ל-ynet, "במסע לתוך הקיץ אנחנו נלווה את אירועי ההתנתקות, את מה שקרה וקורה במערכת הפוליטית וגם נקבל בברכה כל נושא שהוא בעל מאפיינים אקטואליים".

   

  אתה חוזר לאחת התקופות הכי מורכבות בתולדות המדינה, איך נערכים?

   

  "קודם כל מצטרף אלינו תת אלוף שמואל זכאי שיפרש את המהלכים הקשורים להתנתקות, וכמובן שאנחנו נחפש כהרגלנו את מעללי המערכת הפוליטית. צוות העריכה מובל על ידי ישראל סגל ועליזה אריה ארנון ויחד עם צוות התחקירנים אנחנו תרים ובוררים נושאים חמים ואקטואליים. הערב אנחנו חושפים עשרות אלפי כדורי ויאגרה מזויפים שמיוצרים בשטחים, נציג את הכדורים המזויפים ומומחים ידברו על הסכנות שבהם. אנחנו גם לא נברח מאירועי השבוע עם פרשת החוקרים הפרטיים, ויש פינה אחת חדשה בה הצופים יתבקשו לבחור בכל שבוע נציג אחד מבין ארבעה מועמדים שבלטו בשבוע שחלף. הצופים יוכלו לעשות זו באמצעות קו הטלפון או אס.אמ.אס".

   

  לא יעבור כעת שבוע בלי אייטמים. זה מרגיע אותך כעיתונאי, או מדאיג אותך כאזרח?

   

  "אני קודם כל עיתונאי שממלא את תפקידו, אך עושה זאת גם בראייה של אזרח מדינת ישראל. אנחנו נביא את הסיפורים, נחשוף את מאחורי הקלעים ונביא תמונות מהשטח".

   

  הרבה תלונות היו נגד הסיקור של חיים יבין על ההתנתקות? איך מתמודדים?

   

  "אנחנו לא חדשים במקצוע הזה, ישראל סגל ואני נמצאים כבר הרבה שנים במקצוע ועם הרבה ניסיון וידע אנחנו מסוגלים להביא סיפורים בדוקים, מבלי להתחשב מה יהיו הרחשים. יש לנו גיבוי מלא מ'רשת', כל עוד הפרטים שאנחנו מביאים הם מדוייקים".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: יוני המנחם
  משעל. קודם כל עיתונאי שממלא את תפקידו
  צילום: יוני המנחם
  לאתר ההטבות
  מומלצים