שתף קטע נבחר

קריית שמונה: סב נאשם באונס נכדה בת 8

אמה של הילדה הבחינה בהתבטאויות שעורר את חשדה כי נפלה קורבן להתעללות. בתום תיחקור נחרדה לגלות כי אביה הוא שביצע בילדה את המעשים. היא מיהרה למשטרה והתלוננה נגדו. הוא הודה במעשים והביע חרטה

משטרת קריית שמונה עצרה השבוע תושב אחת הערים באזור, בן 68, בחשד שאנס את נכדתו בת השמונה מספר פעמים. הסב הודה במעשים המיוחסים לו והביע חרטה. התיק הועבר לפרקליטות והבוקר (יום ה') הוגש נגד הסב כתב אישום, בבית המשפט המחוזי בנצרת.

 

תחילתה של הפרשה בשבוע שעבר. אמה של הילדה שנפלה על פי החשד קורבן למעשיו של הסב, הבחינה בהתבטאויות שונות של הילדה, שעוררו את חשדה כי נפלה קורבן למעשה בעל אופי מיני. האם החלה לתחקר את בתה, ונחרדה לגלות כי מבצע המעשים הוא לא אחר מאשר אביה. היא מיהרה לתחנת המשטרה והגישה תלונה כנגד אביה, סבה של הילדה.

 

את החקירה ניהל מחלק הנוער בתחנה, בפיקודו של רס"מ אורן כהן. הילדה תושאלה על ידי חוקרת ילדים, שאימתה את החשדות כנגד הסב. קצין החקירות בתחנת קריית שמונה, רפ"ק סמיר הארון, מסר כי בתחילה היה החשד בדבר מעשה מגונה שביצע הסב בנכדה, אולם עם התקדמות החקירה התברר כי מדובר במספר מקרים שבהם תקף הסב את נכדתו מינית, ובסופו של דבר התברר כי מדובר בשני מעשי אונס ועוד מספר מעשים מגונים.

 

"היה פה טשטוש גבולות", אמר רפ"ק הארון, "לא היה ברור בתחילה מה בדיוק הוא עשה, והאם מדובר במעשה מגונה או באונס. בסופו של דבר התברר כי הוא החדיר את אצבעותיו לאיבר מינה של הילדה, מעשה המוגדר כאונס". את המעשים ביצע הסב בילדה בעת שהוריה נעדרו מהבית, והוא התבקש להשגיח עליה.

 

הסב עצמו נעצר ביום שני. לאחר חקירה קצרה הוא הודה במעשים, והביע חרטה. ביום שלישי הוארך מעצרו בבית משפט השלום בקריית שמונה. הפרקליטות מבקשת הבוקר מבית המשפט המחוזי להאריך את מעצרו עד תום ההליכים נגדו. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: שאול גולן
אילוסטרציה
צילום: שאול גולן
מומלצים