שתף קטע נבחר

אליפות אירופה בהתעמלות: הופעה סבירה לישראלים

נבחרת ישראל, ללא הכוכב הגדול פאבל גופמן, לא הצליחה לשלוח נציג לגמר הקרב-רב באליפות אירופה. גולוב סיים במקום ה-29, ורד פינקל דורגה 34

נבחרת ישראל בהתעמלות, ללא הכוכב הגדול פאבל גופמן, הציגה הופעה סבירה באליפות אירופה שמתקיימת השבוע בדברצן, הונגריה.

 

גופמן, שעלה לגמר הקרב-רב באולימפיאדת אתונה, לא הגיע לדברצן ובעקבות היעדרו לא הצליחה ישראל לשלוח נציג לגמר הקרב-רב באליפות אירופה. למוקדמות הגברים שלח ישראל ארבעה מתעמלים, כאשר הבכיר מביניהם, אדוארד גולוב, סיים במקום ה-29, חמישה שלבים מתחת למקום המטיח הופעה בגמר.

 

גולוב הפגין תרגיל מצוין על הטבעות, בסיומו קיבל 9.137 נקודות, אך איכזב על סוס הסמוכות (7.887). השני בין הישראלים, אלכסנדר חמודיס, דורג במקום ה-34, נועם שחם סיים במקום ה-39 ואלכסנדר שטילוב דורג 62.

 

בין הנות הייתה קרובה ורד פינקל בת ה-16 להעפלה שנייה ברציפות לגמר הקרב-רב באליפות אירופה. חניכתה של זהבה זיסמן בהפועל תל אביב סיימה במקום ה-34 (27 אם מחשיבים שתי נציגות מכל מדינה). פינקל קיבלה 8.962 על הסוס, אך רק 7.787 על המכשיר הקשה מכולן, הקורה. טלי ליאק, שסיימה שני שלבים מתחתיה, קיבלה אותו ציון בתרגיל הסוס ואיכזבה דווקא על הקורה, עם 7.45 בלבד. עדי לורנץ בת ה-16, הישראלית השלישית במוקדמות, סיימה במקום ה-56 בסיום התחרויות.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רויטרס
טינה ארצג מקרואטיה באליפות אירופה
צילום: רויטרס
מומלצים