שתף קטע נבחר

פורט אות'וריטי (וידיוס) גייסה 13.4 מיליון דולר

את סבב הגיוס של החברה מרעננה הובילו הקרנות גריילוק וסקויה קפיטל. החברה תעביר את הנהלתה לעמק הסיליקון ומרכז הפיתוח יישאר ברעננה

חברת פורט אות'וריטי (PortAuthority) מרעננה (לשעבר וידיוס), העוסקת בפיתרונות למניעת דליפות מידע (ריגול תעשייתי), גייסה 13.4 מיליון דולר בסיבוב השקעות שלישי במספר.

 

את הסיבוב הובילו קרנות הון הסיכון האמריקניות גריילוק וסקויה קפיטל. כמו כן השתתפה בגיוס לקסינגטון ונצ'רס, שהשקיעה בחברה בסיבוב הגיוס הקודם. מהחברה נמסר, כי המימון נועד לקדם את מערך המכירות של החברה, לתגבר את מערך העובדים ולקדם את מאמצי השיווק. בנוסף, החברה תעביר את ההנהלה שלה לעמק הסיליקון ואילו מרכז הפיתוח של החברה יישאר ברעננה.

 

המוצר מבוסס על זיהוי מדויק של המידע המסווג ומאפשר לשלוט בדליפה לא מורשית של מידע רגיש מהן הארגון החוצה, על ידי ניטור מערך התקשורת בארגון ואכיפת מדיניות האבטחה בזמן אמת.

 

במקביל, הכריזה החברה על מינויו של פיט פולי לתפקיד המנכ"ל ונשיא החברה. פולי שימש קודם לכן כמנכ"ל Infobox, חברת אבטחת מידע שבה מושקעים סקויה וליהמן ברדרס. לחברה מונה גם סגן נשיא חדש לשיווק ופיתוח עסקי, ראג' דינגרה, לשעבר סגן נשיא בכיר לשיווק בענקית אבטחת המידע מקאפי. דן פילן, שלו ניסיון של יותר מ-15 שנה בתחום הרשתות ואבטחת המידע מונה לתפקיד סגן נשיא למכירות.

 

שמיל לוי, שותף מנהל בסקויה קפיטל, וכן אשים צ'נדנה, שותף בגריילוק פרטנרס, יצטרפו לדירקטוריון החברה.

 

פורט אות'וריטי הוקמה בשנת 2000 על ידי אסף ליטאי, אריאל פלד וד"ר לידרור טרוינסקי, והתמקדה בראשית דרכה באבטחת זכויות יוצרים, בהשראה של טכנולוגיות צבאיות.

 

עד היום גייסה החברה כ-9 מיליון דולר מ-STI ונצ'רס, קאפ ונצ'רס ומלקסינגטון ונצ'רס. החברה מעסיקה כ-50 עובדים ברחבי העולם והיא מבצעת גיוס מהותי של כוח אדם בישראל בימים אלה. 

 

חברת ההון סיכון גריילוק נוסדה ב-1965 מתמקדת בהשקעות השלבים מוקדמים (seed). החברה השקיעה בעבר בחברות אסנד, דאבל-קליק, לגאטו, Red Hat וסנגארד. סקויה קפיטל נוסדה ב-1972, היא אחת מפירמות הון הסיכון המובילות בעולם. בין השקעותיה ניתן למנות את סיסקו, יאהו, גוגל, אפל, אורקל Network Appliance ו-Vitesse Semiconductor.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אלי שמעוני
פורט אות'וריטי. סיבוב שלישי
צילום: אלי שמעוני
מומלצים