שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  לוי יצחק מגיע לטלוויזיה

  המעריך הלאומי מקבל תוכנית אישית בכבלים בה ייעץ לצופים בענייני דירות

  לוי יצחק, האיש שמאחורי מחירון הדירות וכלי הרכב, ינחה תוכנית טלוויזיה חדשה שתעסוק בהיבטים הכספיים הקשורים לבית ולדירה. התוכנית, שזכתה לשם המפתיע "לוי יצחק", תשודר בערוץ הנישה "בית פלוס" ב-HOT והסכם לשיתוף פעולה אסטרטגי כבר נחתם בין לוי וחברת "360 ערוצים".

   

  בתוכנית יינתן מענה לסוגיות כמו מחירי דירות, עלות בנייה עצמית, קנייה או החלפת דירה, שיפוצים, ריהוט, בחירת קבלן, עצות משפטיות, עיצוב וריהוט. הבונוס: הצופים ייהנו משירות הערכת מחירי הדירות שלהם באמצעות התוכנית, ויוכלו לקבל תשובות לשאלות רלוונטיות ממערך מומחים שיתארחו באולפן. בימים אלה נערכים הצילומים לתוכניות הראשונות.

   

  לוי יצחק אוהב את הארץ, אבל עכשיו הוא שוהה בשוק בברצלונה ומתמוגג ממזג האוויר למרות ש"השקל שלנו לא שווה פה שום דבר". "360 ערוצים" פנו אליו בהצעה להנחות את התוכנית ללא היכרות מוקדמת. "אתה עובר טוב טלוויזיה והשם שלך מושך קהל", הם אמרו לו, וללוי לא נותר אלא להסכים.

   

  הנישה החדשה של הנחייה טלוויזיונית לא מעוררת אצלו חששות. "זאת פעם ראשונה שאני מנחה, ושיש לי אמירה לגבי התוכן והצוות, אבל אני מתראיין כבר עשרות שנים. ברור שאני אצטרך להשתפר עם הזמן אבל אני עוסק במה שמעניין אותי", אמר.

   

  תגיד, למה הישראלים כל כך לחוצים על קנייה של דירה, כשברוב העולם מעדיפים לשכור?

   

  "יש את העניין הפסיכולוגי, אנחנו עם שהיה רחוק משורשיו ומקרקע משלו תקופות ארוכות, וישראלי רוצה שיהיה לו משהו שקשור לאדמה. חוץ מזה, התמורה שמקבל בעל דירה שמשכיר אותה נמוכה ביותר, אז הוא לא מוכן להשכיר דירה להרבה שנים. לכן אדם ששוכר דירה לעולם אינו בטוח שהוא יישאר בדירה יותר משנתיים. בחו"ל אנשים שוכרים דירה לעשר שנים ויותר. היו לי חברים שהחליטו ששכירה עדיפה על קנייה, אבל אחרי עשר שנים היא אמרה לו 'גט או שאתה קונה דירה, נמאס לי לעבור ממקום למקום".

   

  מה הכי חשוב לישראלי שבא לקנות דירה?

   

  "שלושת הדברים החשובים ביותר הם המיקום, המיקום והמיקום. לכן המחירון שלי לא מסודר לפי אלף בית אלא לפי שכונות. אחרי זה מדברים על הכסף ואפרופו הכסף, תרשמי כי זה המוטו שלי בתוכנית 'אפשר לחייך פעמיים. פעם כשקונים דירה ופעם כשמוכרים אותה. לכן כשאתה קונה דירה, תחשוב על המכירה".

   

  איזה תחום אתה מעדיף, דירות או כלי רכב?

   

  "אני חושב שכלי-רכב הם נושא יותר מעניין וגלובלי מדירות".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לוי יצחק. עכשיו גם בטלוויזיה
  לאתר ההטבות
  מומלצים