שתף קטע נבחר

כמה תורם דודי בלסר למכירות של משקפי שמש?

בטיוטת התשקיף שהגישה אירוקה לרשות ני"ע, לקראת הנפקת המניות הראשונה שלה בבורסה בת"א, מציינת החברה כי היא מקווה שהדגש הפרסומי על מכירות לגברים יוביל לעלייה של כ-20% במכירותיה

עד כמה יצליח הדוגמן דודי בלסר לתרום לעלייה במכירות של משקפי שמש לגברים? ברשת חנויות האופטיקה אירוקה הציבו לבלסר רף גבוה במיוחד.

 

אירוקה התקשרה בחודש אפריל האחרון עם בלסר וצירפה אותו לקמפיין של הקבוצה, כדי לשים דגש על מכירת מוצרי אופטיקה לגברים.

 

בטיוטת התשקיף שהגישה אירוקה לרשות ני"ע, לקראת הנפקת המניות הראשונה שלה בבורסה בת"א, מציינת החברה כי היא מקווה שהדגש הפרסומי על מכירות לגברים - יחד עם שאר פעילות הקבוצה - יובילו לעלייה של כ-20% במכירותיה

בתשעת החודשים הראשונים של השנה.

 

מתוך טיוטת התשקיף עולה, כי אירוקה סיימה את הרבעון הראשון של השנה ברווח נקי של כ-700 אלף שקל. הכנסותיה של הרשת, המונה 34 חנויות, הסתכמו בכ-25.5 מיליון שקל ברבעון הראשון של השנה, מתוכם 16 מיליון שקל בחנויות והיתרה במכירות לסיטונאים. מדובר בשיפור לעומת הפסד של כחצי מיליון שקל שרשמה הרשת ברבעון הראשון בשנה שעברה, על מכירות של כ-21.9 מיליון שקל.

 

הרבעון הראשון של השנה נחשב לתקופה החלשה ביותר של הרשת ולאורך שנים הציגה בו החברה הפסדים. המעבר לרווח השנה נבע בעיקר כתוצאה מעדכון מחירי המוצרים. את כל שנת 2004 סיימה החברה עם מכירות של כ-103 מיליון שקל ורווח נקי של כ-8.9 מיליון שקל.

 

אירוקה מצויה בבעלות מייקל וולף ובנו יעקב וולף. לקראת יציאת החברה להנפקה הראשונה בבורסה, חתמו השניים על הסכמי העסקה מחודשים בחברה. לפי ההסכמים, יהיו מייקל ויעקב זכאים לשכר של 45 אלף שקל ברוטו ו-10 אלף שקל ברוטו לחודש בהתאמה. שכרם של השניים יועלה מדי שנה ב-10% ובנוסף הם יהיו זכאים למענקים בהתאם לרווחים או למכירות הרשת. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים