שתף קטע נבחר

תל-אביב: חסר בית נרצח בגלל פירורים במטבח

חסר בית בן 24 שעלה מבלרוס הודה שרצח חסר בית אחר בן 75 במלון בפינת הרחובות דיזנגוף ובן יהודה בתל-אביב. הוויכוח פרץ בשל פירורים במטבח. הקורבן הביא פטיש 5 ק"ג מחדרו, והחשוד תפס את הפטיש והלם בו עד מוות

בישראל 2005 אנשים נרצחים גם בגלל לכלוך: מחוסר בית ונרקומן בן 24 נעצר בחשד שרצח לפני חמישה ימים את סמיון מילמן, מחוסר בית אחר בן 75, בשל ויכוח שפרץ ביניהם על נקיון המטבח. גופתו של מילמן נמצאה ביום שישי במצב של ריקבון מתקדם באחד החדרים במלון "צידון" בפינת הרחובות דיזנגוף ובן יהודה.

 

החשוד נעצר אתמול (יום ג') והודה ברצח. בעקבות הודאתו, הוא נעצר להמשך חקירה והובא לבית משפט השלום בתל-אביב לדיון בבקשת המשטרה להאריך את מעצרו. זה הרצח ה-12 במספר באזור תל-אביב מתחילת השנה. 

 

מחקירת המשטרה עולה שמילמן הגיע למטבח, ורגז על הלכלוך שהותיר אחריו. לטענת החשוד, מילמן הטיח את ראשו בצלחת שבה אכל. בתגובה, דחף החשוד את מילמן והפילו לרצפה.

 

מילמן הזקן לא ויתר, והביא פטיש 5 ק"ג מחדרו. כשניסה להרים את הפטיש, תפס החשוד את הפטיש והלם בו עד מוות.

 

עם מציאת הגופה של סמיון מילמן, היא הועברה לנתיחה ולזיהוי במכון לרפואה משפטית באבו כביר. אתמול התקבלה חוות הדעת הראשונית מהמכון לפיה מילמן נרצח. סימני האלימות שנמצאו על הגופה לא הותירו מקום לספק.

 

שוטרי משטרת מרחב ירקון פתחו בחקירה ועיכבו לחקירה מספר מחוסרי בית שהתגורר במלון בזמן הרצח. במהלך החקירה הודה אחד מהם, מקסים קדה, מחוסר בית בן 24 מת"א, כי הוא זה שרצח את מילמן ואף שיחזר את המעשה. במהלך החקירה סיפר קדה כי הוויכוח בין השניים, עולים מבלרוס, החל במטבח. שם הוא היכה את חברו עד מוות. בית משפט השלום בעיר האריך את מעצרו של קדה בשבעה ימים.

 

עוד מקרי אלימות ורצח בין חסרי בית

 

באחרונה נחשפה פרשה מזעזעת של רצח ארבעה תושבי חיפה, שלושה מהם מחוסרי בית. ניקולא בונר, בן 32, חשוד שרצח בארבעת החודשים האחרונים ארבעה בני אדם שאותם הכיר, ושרף את גופותיהם. הוא הודה במעשי הרצח ואף שיחזר אותם. כל הנרצחים התגוררו בשכונות העוני בחיפה, באזור שוק תלפיות ובשכונת חליסה, חלקם במבנים נטושים אליהם פלשו. בונר עלה לארץ לפני חמש שנים ממולדובה.  

 

פרשה דומה התרחשה בשנת 2000 בבת-ים, אז נעצר חסר הבית ולדימיר פיניוב, שרצח מספר הומלסים באזור החולות הדרומיים של בת-ים. המשטרה עצמה מצאה רק שלוש גופות, אך פיניוב עצמו הודה בעוד כחמישה מקרי רצח. הוא לא זכר היכן קבר אותן. 


פורסם לראשונה 15/06/2005 08:14

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: לע"מ
חסר בית. ארכיון
צילום: לע"מ
מומלצים