שתף קטע נבחר

מנכ"ל חברת חשמל: לבצע רפורמה מדודה ומבוקרת

עד כה רווחה הדעה כי התנגדותו של יעקב רזון, לשינויים היא שהביאה להתפטרותו. העובדים: "מתנגדים לכל שינוי מבני"

מנכ"ל חברת החשמל הפורש, ד"ר יעקב רזון, הודיע לחברי הדירקטוריון כי הוא אינו מתנגד לרפורמה ולשינוי המבני בחברה. עד כה רווחה הדעה כי התנגדותו לשינויים היא שהביאה להתפטרותו.

 

רזון הוסיף עוד כי לא התקיים דיון ציבורי על הרפורמה ולא נעשתה עבודה כמותית ממוסדת לבחינתה. הוא הציע כי הרפורמה תהיה מדודה ותתבצע תחת בקרה. "אני נגד שיטת הזבנג וגמרנו. יש להתחיל בתהליך בהיקף קטן, ולהתקדם תוך בדיקת השלבים", אמר.

 

יו"ר הדירקטוריון, שלמה רוטמן, הנחשב תומך מובהק של השינויים, אמר כי דבריו של רזון מעלים נקודות למחשבה. התבטאות זו פורשה על ידי חברים בדירקטוריון כי רוטמן סבור שיש להכניס שינויים לרפורמה, ולא לקבלה כגזירה מובנית מאליה.

 

העובדים: ממשיכים להתנגד 

 

מוועד העובדים של חברת החשמל נמסר בתגובה: "עובדי החברה מביעים התנגדות נמרצת לתוכנית השינוי המבני במשק החשמל. זאת, כיוון שמומחים בינלאומיים קבעו כי השינוי יביא באופן וודאי לעליית תעריפי החשמל בישראל, ועובדי החברה לא יתנו ידם למהלכים אשר יפגעו בציבור. עובדי חברת החשמל בעד כל התייעלות ורפורמה שיתבססו על דיון רציני ומעמיק בהשלכותיהן ובסיכונים הכרוכים בהן. אלא שהאוצר סימן מטרה, וכל התוכניות שיאפשרו אותה כשרות בעיניו".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גבי מנשה
רזון. "נגד הזבנג וגמרנו"
צילום: גבי מנשה
מומלצים