שתף קטע נבחר

אלווריון: צביקה פרידמן ימונה למנכ"ל במקום צבי סלונימסקי

שינויים בהנהלת חברת אלווריון. נשיא החברה, צביקה פרידמן, יחליף את צבי סלונימסקי כמנכ"ל החברה באוקטובר 2005. סלונימסקי ימשיך לכהן כחבר הדירקטוריון

שינויים בהנהלת חברת אלווריון. צביקה פרידמן, נשיא החברה מזה ארבע שנים, יירש את מקומו של צבי סלונימסקי כמנכ"ל החברה באוקטובר 2005. סלונימסקי ימשיך לכהן כחבר מועצת המנהלים של החברה.

 

"אנו אסירי תודה למנהיגותו של צבי ותרומתו הרבה לחברה בשש השנים האחרונות, בהפיכת החברה למובילה ב-BWA ו- WIMAX", אמר אנתוני מהר, יו"ר מועצת המנהלים של אלווריון. "במהלך כהונתו כמנכ"ל, החברה הפכה למספר אחת עם יותר מ 30% מהשוק, באמצעות צמיחה פנימית חזקה בשילוב מדיניות רכישות ומיזוגים שאפתנית".

 

"אני גאה בכך שלקחתי חלק בצמיחה שאלווריון חוותה", אמר מר סלונימסקי. "החברה כיום ממוצבת היטב כדי להנות מהזדמנויות צמיחה חדשות, והזמן מתאים להעברת הדגל לצביקה פרידמן, אשר אני בטוח כי יוביל את החברה לשלב הבא בהתפתחותה. אני אשאר במועצת המנהלים ואתמוך בהנהלה בהגשמת החזון שלנו. אני רוצה לנצל הזמנות זו כדי להודות לכל לקוחותינו, עובדינו ומשקיעי החברה בעזרתם החברה הפכה למובילה של שוק פתרונות פס רחב אלחוטיים".

 

אלווריון מספקת פתרונות גישה אלחוטית רחבת פס עבור מפעילות תקשורת, ספקי שירות וחברות ברחבי העולם ובעלת ניסיון של למעלה משני מיליון התקנות של יחידות קצה ב-130 מדינות ברחבי העולם.

 

החברה נסחרת לפי שווי של 2.7 מיליארד שקל, בבורסות בת"א ובנאסד"ק. מניית החברה הוסיפה בשבועות האחרונים כ-30% על רקע מספר הזמנות מוצרים בתחום ה-WIMAX, אותו היא מובילה. אלווריון המספקת פתרונות מבוססי OFDM ובעלת תפקיד מרכזי בהגדרת תקני IEEE ו-HiperMan, החברה שותפה מובילה בפורום ה- WiMAX לקידום פתרונות אלחוטיים רחבי פס.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צבי סלונימסקי. ישאר דירקטור
מומלצים