שתף קטע נבחר

זפרן, סכנין: "מסודי לא יחזיק מעמד אצל קשטן"

מאמן בני סכנין זועם על השחקן שניהל מו"מ עם האדומים: "אנחנו רוצים שהוא יישאר אבל לא נצטער אם יילך". מסודי: "סכנין משקרים, אני מתפלא שמאמן מותח עלי ביקורת". בקרת התקציבים: "ספק אם השחקן יעבור להפועל ת"א"

הקשר הקונגלזי אלן מסודי הפך להיות מלפפון הקיץ הלוהט של שוק ההעברות. הפועל תל אביב מצד אחד ובני סכנין מנגד טוענות בלהט כי השחקן חתום בשורותיהן. באמצע ניצבת הרשות לבקרת תקציבים, שהוקמה כדי להשליט מעט סדר בכדורגל הישראלי, וגם היא לא לגמרי מבינה.

 

מסודי, שאמור להצטרף להפועל תל אביב לאחר שסיכם בה לשנה בה הוא אמור להשתכר כ-100 אלף דולר, עדיין אינו יכול לחתום על החוזה. בני סכנין טוענת כי השחקן חתום אצלה לעונה נוספת וכי הוא כבר קיבל מקדמה עבור שכרו ודמי שאילתו לעונה הבאה. בהפועל תל אביב טוענים כי השחקן חופשי, אולם יחד עם זאת עורכי הדין של הצדדים בודקים את החוזה ברשות לבקרת תקציבים.

 

יו"ר הרשות לבקרת תקציבים, יאיר רבינוביץ', הבהיר שהנושא מסובך: "מסודי חתום לשנה אחת בסכנין על חוזה שהופקד אצלנו בשנה שעברה. מעבר לזה קיים מסמך אופציה שלא ברור מה המשמעות שלו. אני לא יודע אם הוא יכול לחתום בהפועל תל אביב, כי צריך לשאול משפטנים. זה לא ברור לגמרי".

 

בינתיים, בבני סכנין כועסים על מסודי. מאמן בני סכנין, מומי זפרן, אמר ל-ynet: "שחקן שנוסע עדיין ברכב של האגודה וקיבל מקדמה על חשבון השנה הבאה כדי לבלות עם החברה שלו באילת וגר בדירה של האגודה שמשלמת עליו את השכירות ואת הארנונה ואת הכל - יש לו העוז והחוצפה להעביר ביקורת על הקבוצה ולהגיד שהיא לא רצינית.

 

"הוא בכלל הגיע אלינו אחרי שנזרק משטורם גראץ וקיבל קנס כספי גבוה. אם נוסיף לזה את ההתנהגות שלו במהלך העונה ואת הכרטיסים האדומים שספג, זה אומר שמאמן רציני כמו קשטן לא יאריך איתו את הרומן. לכן, למרות שהוא שחקן מוכשר, כישרון בלבד זה לא מספיק. אנחנו רוצים שהוא יישאר אבל לא נצטער אם הוא יילך".

 

מסודי הגיב על דבריו של זפרן: "איך הם יכולים לשקר ולהגיד שאני גר בדירה שלהם אם אני גר כבר חודש בת"א ונוסע במוניות? לא קיבלתי שום מקדמה מסכנין לעונה הבאה, אלא רק את הכסף שמגיע לי. כשהייתי בשטורם גראץ, ארסנל רצתה אותי אבל הנשיא לא רצה לשחרר אותי. גם בלוזאן משוייץ וסנט אטיין מצרפת רצו אותי, והגעתי לארץ כי שיקרו לי בגדול. שמו אותי במלון אינטרקונטיננטל כאילו שאני הולך לחתום בקבוצה מת"א ופתאום אני מוצא את עצמי בסכנין".

 

על הכרטיסים האדומים שספג: "זו לא בעיה שלי. המאמן ביקש מאיתנו לשחק בצורה ברוטאלית וחזקה. אני בחיים לא דיברתי על מאמן ואני מתפלא שמאמן מעביר עלי ביקורת. כשהם היו צריכים אותי ונתנו לי לשחק כמו שאני יודע, הבקעתי שערים ועשיתי את מה שצריך".

 

מאמן הפועל תל אביב דרור קשטן אמור להיפגש במהלך היום (ד') עם נציגי קבוצת הרוכשים החדשה של הקבוצה, לראשונה מאז מונה לתפקידו. קשטן שב אמש מחופשה בארצות הברית ובפגישה ימסור לראשי הקבוצה את רשימת השחקנים בהם הוא מעוניין כחיזוק.

 

במהלך פגישת העבודה עם קשטן עשויה להתקבל החלטה בנוגע לעתידו של הקשר הקונגולזי אמבולה אמבטה ביסקוט. כמו כן, צפוי עוזר המאמן שלום תקווה לקבל הודעה על סיום עבודתו.

 

בקבוצה הביעו אופטימיות כי גיל ורמוט יצטרף בקרוב, בעקבות פגישות שניהלו עם עורך דינו יוסי גאייר. גורם במועדון אמר ל-ynet: "אנחנו מקוים שזה ייסגר בקרוב". 


פורסם לראשונה 22/06/2005 12:38

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גיל נחושתן
אלן מסודי. נהיה כוכב בעונת המלפפונים
צילום: גיל נחושתן
צילום: ראובן שוורץ
דרור קשטן. מתחיל לעבוד
צילום: ראובן שוורץ
מומלצים