שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  צילום: סי די בנק

  כל הארץ איילון?

  הגולשת אורנה מתרגזת כשבחדשות ערוץ 10 עוברים למצלמות הבקרה של נתיבי איילון: "הלו, יש פה עוד אנשים במדינה והם נוסעים בדרכים אחרות"

  אני מאוד אוהבת בדרך כלל את תוכניתם של לונדון וקירשנבאום. גם תוכנית הבוקר של אברי גלעד ולינוי בר גפן לא רעה, כך שאם אני בבית בשעות האלו והטלוויזיה דלוקה, אני גם שומעת את החדשות בערוץ 10. לפעמים החדשות טובות יותר, לפעמים פחות, אבל תמיד יש אייטם אחד שמעצבן אותי - "ועכשיו נעבור לדיווח ממצלמות הבקרה של נתיבי איילון".

   

  או.קיי, יש אנשים שמשתמשים בכביש הזה, ואפילו לא מעט. אולי מעניין אותם לדעת מה קורה בכבישים אלו. אבל, הלו, יש פה עוד אנשים במדינה. הם לא משתמשים בנתיבי איילון כדי להגיע לעבודה או הביתה. הם נוסעים בדרכים אחרות.

   

  המשמעות הסמלית של הצבת המצלמה על גג הבניין ממנו משודרות החדשות ודיווח אך ורק ממנו היא זו שמעצבנת כל-כך. האם אנחנו (כל האנשים שלא משתמשים בנתיבי איילון) לא חשובים לערוץ 10? לא מעניין אותם כמה זמן לוקח לנו להגיע הביתה ואיפה בדיוק אנחנו תקועים? זה לא "אייטם"? הצופים האלו לא משמעותיים? ולמה הם חושבים שמעניין אותנו עד כמה הכביש הזה פקוק?

   

  כל פעם שאני שומעת את המשפט הזה "דיווחי התנועה ממצלמות הבקרה של נתיבי איילון" אני שומעת גם את המסר הסמוי

  באדיבות ערוץ 10 - מדינת ישראל זה תל אביב, זה מה שחשוב לנו באופן שוטף. מדי פעם אנחנו מוכנים להוציא דרכונים, לארוז תרמילים ולשלוח את אחד הכתבים האמיצים שלנו לדווח מבאר שבע/חיפה/קרית שמונה/מצפה רמון/אום אל פאחם, אבל זה נכלל במכסות שלנו של חדשות חוץ. מה שמשמעותי לנו זה מה קורה בארץ על ציר נתיבי איילון.

   

  יפה מצידם שהם נותנים את תחזית מזג האוויר באזורים השונים של כל הארץ, למרות שלא ברור למה הם טורחים. המצלמה המוצבת דרך קבע על גג הבניין ליד נתיבי איילון מצלמת מאוד יפה את תנועת העננים באותו יום במדינה, תמונה רחבה, מרשימה, של כל הארץ, מנתיבי איילון ועד... הים.

   

  הגולשת אורנה.

   

  גם אתכם משהו מרגיז? כתבו לנו - ואולי נפרסם

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: מאיר פרטוש
  נתיבי איילון. אוי, זה מעניין
  צילום: מאיר פרטוש
  לאתר ההטבות
  מומלצים