שתף קטע נבחר

כור השלימה מכירת 39% מטלרד לפורטיסימו

קרן ההשקעות פורטיסימו הצטרפה היום לקבוצת השליטה בטלרד, לאחר שרכשה 39% מטלרד תמורת 16.75 מיליון דולר, חלם מהם כהלוואה

קונצרן כור השלים היום (ה') מכירת 39% מחברת טכנולוגיות התקשורת טלרד נטוורקס לקרן ההשקעות פורטיסימו, תמורת 16.75 מיליון דולר.

 

קרן הון הסיכון Harbourvest Private Equity Funds וחברת פועלים השקעות הצטרפו לפורטיסימו בהשקעה בעסקה.

 

העסקה, שנחתמה בספטמבר, התבצעה בשני שלבים. בשלב הראשון, בנובמבר, שילמה פורטיסימו לכור 10.5 מיליון דולר, שהועברו כהלוואה. בשלב השני, שהתבצע היום, שילמה פורטיסימו 6.25 מיליון דולר נוספים.

 

עם השלמת העסקה תעבור טלרד, שנמצאה עד כה בבעלות מלאה של כור, לשליטה משותפת של כור ושל פורטיסימו. החברה תמנה מועצת מנהלים של 7 דירקטורים - 3 מטעם כור, 3 מטעם פורטיסימו ודירקטור חיצוני שיתמנה במשותף על ידי שני הגורמים. יובל כהן, מנכ"ל פורטיסימו, יתמנה כיו"ר מועצת המנהלים.

 

לפי התכנון המקורי של העסקה, הייתה פוטיסימו אמורה לשלם עבור העסקה 21 מיליון דולר, כהלוואה. התשלום הראשון אכן הועבר כהלוואה. ואולם, עקב השינויים וההתייעלות שעברו על טלעד, החליטה פורטיסימו להגדיל את השקעתה בפועל, וגייסה לשם כך את שתי קרנות ההון המשתתפות בעסקה. סכום העסקה הכולל צומצם ל-16.75 מיליון דולר, אך התשלום השני, בסך 6.5 מיליון דולר, הועבר לכור כתשלום ולא כהלוואה.

 

"אני נרגש לגלות ששתי קרנות מובילות הצטרפו להשקעה בספינת הדגל של פורטיסימו, טלרד", אומר מנכ"ל כור, יונתן קולבר, "אני מאמין שההשקעה תסייע להמשיך ולבנות את טלרד כספקית מובילה של פתרונות טכנולוגיים".

 

פורטיסימו היא קרן השקעות (Private Equity) המתמחה בהשקעות בחברות תקשורת פרטיות וציבוריות.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
טלרד: מוכרים 39% לפורטיסימו
מומלצים