שתף קטע נבחר

שלמה ארצי ושלום חנוך מתחברים

שלמה ארצי ושלום חנוך עורכים בימים אלה ב- JCS Post Production פתיח מיוחד למופע המשותף שלהם "התחברות" שיחל ביום חמישי הבא, 30.6.05 בקיסריה. הפתיח יהיה באורך של כ- 10 דקות, ויכלול חומרים ארכיוניים נדירים מהקריירות והילדות של שני ענקי התרבות הישראלים. את הפתיח עורכים סימן הרמן (אוף-ליין) ואתי אנטה (עריכת תוכן). במקביל, תתחיל השבוע העבודה על קליפ חדש לשיר המשותף החדש "אני רואה אותך" (מילים: שלמה ארצי, לחן: שלום חנוך) שלא מכבר מככב בכל תחנות הרדיו . הקליפ יורכב מחומרים מהופעות וחזרות של השניים, ויבוים ע"י יריב הורביץ.

***

 

דאטה פרו פרוקסימיטי זכתה במכרז הדיירקט של מפעל הפיס לניהול הקשר הישיר עם חברי מועדון המנויים. במסגרת זו תהיה אחראית על הקשר של מפעל הפיס עם כחצי מיליון חברי מועדון תוכנית המנויים שלו. במסגרת פעילותה תעסוק דאטה פרו פרוקסימיטי בכל פעילות הדיירקט עבור מפעל הפיס החל בשלב החשיבה ופיתוח הרעיונות, ועד לתפעול הדיוור הרבעוני של מפעל הפיס. כמו כן תעסוק דאטה פרו פרוקסימיטי בגיוס הטבות ללקוחות המועדון ובתפעול הטבות קיימות מהעבר. בנוסף, תיעשה חשיבה לגבי פעולות דיירקט נוספות והצעות לתקשורת אינטראקטיבית בין מפעל הפיס למנוייו.

***

 

המפגש הקרוב בסדרת מפגשי ל.ה.ב. Update - בניהול השיווק יעסוק בשיווק B2B ומשמעויותיו. מה מאפיין את הלקוחות הארגוניים, וכיצד ניתן לבנות תמהיל שיווק מתאים עבורם. את המפגש תנחה רננה פרס, מאוניברסיטת תל-אביב, ראש תוכנית ל.ה.ב. אפדייט בניהול השיווק, המשמשת גם כיועצת שיווקית לחברות הזנק ומרצה בטכניון. בחלקו השני של המפגש תתקיים הרצאת אורח שתועבר ע"י גיל רוזנפלד, מנכ"ל HP. המפגש יתקיים ביום ראשון, ה- 26 ביוני 2005, בפקולטה לניהול באוניברסיטת ת"א (חדר 403), בין השעות 17:30 -20:30. מפגשי ה- UPDATE בניהול השיווק, המתקיימים אחת לחודש בל.ה.ב. (לימודי הכשרה בניהול), מיועדים למנהלים בכירים, מנהלי שיווק, פרסומאים ומנהלי פרסום בחברות גדולות. התכנית מציעה התעדכנות בקדמת הידע השיווקי בשילוב למידה מניסיונם של מנהלים ומרצים בכירים.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים