שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  אלקטרה נדל"ן: השקעה בנדל"ן בקליבלנד

  אלקטרה נדל"ן רוכשת 45% מהזכויות במגדל משרדים בן 45 קומות בקליבלנד תמורת 65 מיליון דולר. בסך הכל ימכר הבניין ב-144 מיליון דולר

  עסקת ענק לאלקטרה נדל"ן: החברה חתמה על עסקה לרכישת מגדל משרדים בקליבלנד, אוהיו בארה"ב תמורת 144 מיליון דולר.  

   

  על פי ההסכם, רוכשת אלקטרה 45% מהזכויות בבניין תמורת כ-65 מיליון דולר. בסך הכך ימכר הנכס ב-144 מיליון דולר לאלקטרה נדל"ן ושותפים נוספים. סכום זה כולל הוצאות בסך כ-3.1 מיליון דולר.

   

  מדובר בניין משרדים מפואר, בן 45 קומות, בלב מרכז העסקים של קליבלנד. הוא אחד משני גורדי השחקים הגבוהים ביותר בעיר. שטחו הכולל של הבניין הוא כ-118 אלף מ"ר (כשטחם של 2 מגדלי עזריאלי בתל אביב), והוא כולל גם 760 חניות מקורות. 

    

  לצורך רכישת הנכס העמיד מוסד פיננסי מארה"ב הלוואה למימון 81% מהעסקה בסכום כולל של כ-115 מיליון דולר. בין המשקיעים בעסקה: החברות הרבור גרופ האמריקנית וקבוצת קנדה – ישראל

   

  שלמה שרף, מנכ"ל אלקטרה נדל"ן, אמר היום: "העסקה בקליבלנד היא במסגרת המדיניות שלנו לרכישת נכסים מניבים בערים גדולות בארה"ב, אשר עדיין ניתן לרכוש בהן נכסים בתשואות סבירות עם פוטנציאל השבחה עתידי.
  אני מעריך, שבמהלך השנה הקרובה נמשיך לפתח את תיק הנכסים המניבים שלנו, הן בארה"ב והן במדינות אחרות".

    

  אלקטרה נדל"ן מוחזקת ב-94% על ידי קבוצת אלקטרה. החברה מחזיקה בכ-40 נכסים מניבים בישראל, בארה"ב, בקנדה, בבריטניה, בגרמניה, בצרפת ובהונגריה.

   

  החברה סיימה את שנת 2004 עם הכנסות של כ-190 מיליון שקל ועם רווח נקי של כ-38 מיליון שקל. היא  מחזיקה נכסים מניבים בהיקף העולה על 2 מיליארד שקל.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  שלמה שרף, מנכ"ל אלקטרה נדל"ן
  המגדל בקליבלנד
  מומלצים