שתף קטע נבחר

מכבי נתניה: דני ואהוד יתום נפגשו עם ראובן עטר

ביום שישי השתתפו האחים הח"כים בישיבת ההנהלה, היום נפגשו עם המאמן. דני יתום: "אנו מחכים לראות אם ישנם אנשים שיוכלו לסייע למועדון כלכלית"

ראובן עטר בוודאי לא שיער בנפשו כי יצטרך להציג את תכניותיו המקצועיות בפני חברי כנסת, אבל זו המציאות במכבי נתניה מודל יוני 2005. הבוקר (א') נפגש עטר עם מנכ"ל הקבוצה קובי בלדב ועם חברי הכנסת אהוד ודני יתום, אוהדי הקבוצה.

 

לפני כתשעה ימים פנה אשר אלון לאחים הח"כים וביקש מהם להצטרף לצוות הניהולי של הקבוצה. ביום שישי השתתפו השניים בישיבת ההנהלה והיום כאמור נפגשו עם המאמן עטר. לאחר הפגישה אמר ח"כ דני יתום ל-ynet: "ראובן עטר הציג לנו את התכניות המקצועיות שלו, איזה שחקנים כבר נמצאים בסגל של הקבוצה ובאיזה עמדות חסרים שחקנים וצריך לאייש אותן. כמו כן, הוא סיפר לנו מהן תכניות הרכש של שחקנים זרים וישראלים. סיכמנו בינינו שנמשיך לעמוד בקשר".

 

יתום עדיין אינו יודע אם הוא ואחיו אהוד יצטרפו בסופו של דבר להנהלת מכבי נתניה: "ביקשנו ודרשנו לקבל תוספות והבהרות והבטיחו לנו שעד יום שלישי נקבל תשובות על כל השאלות שלנו. רק אחרי שנקבל את כל החומר נחליט אם להצטרף. אנחנו גם מחכים לראות אם ישנם אנשים שיוכלו לסייע למועדון מבחינה כספית". יתום התכוון לאפשרות שאיש העסקים יצחק תשובה ישוב לתמוך בקבוצה.

 

במהלך היום אמורה הנהלת נתניה לחדש את המגעים עם אבי אלפסי, ישראל זוויטי ואולי גם עם לירון וילנר, איתו יש פערים כספיים רבים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: שאול גולן
דני יתום
צילום: שאול גולן
צילום: גיל נחושתן
ראובן עטר
צילום: גיל נחושתן
מומלצים