שתף קטע נבחר

היטלר: אבי בובת המין המתנפחת

העיתון האיטלקי "קוריירה דלה סרה": הצורר הנאצי הזמין ממומחה דני את הבובה המתנפחת הראשונה בעולם. חיילי האס.אס היו אמורים לבוא על סיפוקם בעת הצורך. ההוראות לעיצוב הבובה: עור לבן, שיער בלונדיני, עיניים כחולות, שפתיים ושדיים ענקיים. המפעל בדרזדן שהיה אמור לייצר את הבובות הופצץ, וכך נגוזה התוכנית

בובת מין לטהרת הגזע: הצורר הנאצי, אדולף היטלר, הזמין בשנת 1941 מד"ר דני, אולן הנוסן, את בובת המין המתנפחת הראשונה בעולם. כך דיווח היום (יום ב') העיתון האיטלקי "קוריירה דלה סרה". הבובה נועדה לשרת את החיילים הגרמנים ולספק את צרכיהם המיניים. זאת תוך כדי להימנע ממחלות מין ולשמור על "טוהר הגזע".

 

לפי הדיווח, שהופיע לראשונה בעיתון נורבגי, היטלר העביר הוראות מדויקות לעיצוב הבובה: "שתהיה בגודל טבעי, עליה להידמות לאשה יפה עם עור לבן, שיער בלונדיני, עיניים כחולות, בגובה 1.76 מטר, שפתיים ושדיים ענקיים".

 

הרעיון של היטלר היה שהצעצוע המיני ייכלל בין הפריטים החיוניים שאותם נושאים עמם כל חיילי הרייך השלישי. לפי התכנון, בפרויקט שהוגדר כ"סודי ביותר", החיילים ינפחו "בשעת הצורך" את הבובה וכך יבואו על סיפוקם.

  

האחראי הישיר לפרויקט היה מפקד האס.אס, היינריך הימלר. לפי דיווח אחר, הפסיכיאטר רודולף צ'רגהיימר, אחד מאנשי הצוות שמינה הימלר לפתח את אבטיפוס הבובה, כתב: "המטרה והתכלית של הבובות היא להקל על החיילים. עליהם להילחם ולא להתרועע עם 'נשים זרות'".

  

"עם זאת", כתב האחראי לפרויקט הסודי, "אף גבר אמיתי לא יעדיף בובה על פני אשה אמיתית. זאת עד שהטכנאים שלנו יגיעו לאיכויות הבות: על העור הסינתטי להרגיש כמו עור אמיתי. על גוף הבובה להיות גמיש ונייד כמו גוף אמיתי, על האיבר של הבובה להרגיש אמיתי לגמרי".

  

התוכנית לא יצאה בסופו של דבר לפועל. המפעל בדרזדן, שבמזרח גרמניה, שהיה אמור לייצר את האבטיפוס לבובות הופצץ על-ידי בעלות הברית. כך נחסכה מהפיהרר האבהות על הבובה המתנפחת.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אדולף היטלר
צילום: איי פי
צילום: רויטרס
המצאה של היטלר?
צילום: רויטרס
מומלצים