שתף קטע נבחר

מוביקסל שיווקה מערכת מולטמדיה לסוויסקום מובייל

בכך משיקה מוביקסל את מערכת ה-Central RMSC לעיבוד, אופטימיזציה והעברה של מולטימדיה על גבי רשתות סלולר, האמורה לשפר את חווית המשתמש

חברת מוביקסל נטוורקס, המפתחת פתרונות מולטימדיה, שיווקה לחברת התקשורת השוויצרית סוויסקום מובייל (Swisscom Mobile) את מערכת ה-Central RMSC לעיבוד, אופטימיזציה והעברה של מולטימדיה על גבי רשתות סלולר.

 

לאחרונה ביצעה מוביקסל מחקר מקיף על אופן השימוש והעברת הודעות מולטימדיה בין מכשירים בדור ה-2.5 וה-3. תוצאות המחקר הצביעו על כך שכ-30% מהודעות המולטימדיה לא יתקבלו או יתקבלו עם חוויית משתמש לא טובה אשר תגרום לאכזבת המשתמשים ובסופו של דבר לאובדן הכנסות.

 

הפתרון של מוביקסל המיושם בסוויסקום יאפשר העברת מולטימדיה ברשת הסלולרית בצורה אופטימלית תוך שמירה על חוויית משתמש גבוהה, טוענים בחברה.

 

סטפן קוהולר, האחראי על תחום זה בסוויסקום:"קיבלנו החלטה אסטרטגית לאמץ מערכת מרכזית אשר תתמוך בשירותי המולטימדיה המתקדמים תוך שמירה על חוויית משתמש גבוהה. כתוצאה מיישום המערכת של מוביקסל, יתקבלו ביצועים טובים של כלל מערכת הודעות המולטימדיה ,וכנובע מכך ריווחיות גבוהה יותר והחזר השקעה מהיר".

   

מוביקסל נטוורקסה הוקמה בשנת 2000 והיא מפתחת את משפחת פתרונות ה-RMSC לעיבוד, אופטימיזציה והעברה של מולטימדיה, כולל קבצי תמונות, מוסיקה, וידיאו ו-MMS על גבי רשתות סלולר. החברה רשומה כחברה אמריקאית.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מוביקסל: פתרונות לשיפור חווית המשתמש
מומלצים