שתף קטע נבחר

Data Pro Proximity רכשה את אוקר אינטראקטיב

אוקר היא חברת עיצוב ומולטימדיה המתמחה ב"דור הבא" של השיווק החוויתי המולטימדיה והווידאו. מנכ"ל Data Pro: הרכישה תאפשר לנו זמינות של שירותי הפקה

חברת Data Pro Proximity, סוכנות הדיירקט המובילה בישראל, השלימה את רכישת חברת אוקר אינטראקטיב, בתום מו"מ שנמשך למעלה משנה.  אוקר אינטראקטיב היא חברת עיצוב ומולטימדיה המתמחה ב"דור הבא" של השיווק החוויתי, המולטימדיה והוידיאו, ותתפקד כחברה בת בבעלות מלאה של Data Pro Proximity.

 

בין השאר עוסקת אוקר במצגות אינטראקטיביות ומצגות וידאו, בימוי והפקות וידאו לאירועים שיווקיים ופנים ארגוניים, והקמת אתרי אינטרנט. כמו כן עוסקת החברה בבנייה האסטרטגית של המצגת או האירוע ובניית הקונספט המלווה, תוך תאימות למותג. מבין עבודותיה הבולטות של אוקר אינטראקטיב ניתן לציין את עיצוב לוגו המיזוג של שטראוס עלית, מצגות להשקת גבינות שטראוס, מצגות השקת העונה של קשת, ועוד.

 

באחרונה פיתחה אוקר אינטראקטיב קונספט לאירועים פנים ארגוניים במתכונת תוכניות הריאליטי בטלוויזיה. "פורמט זה של אירועים בהם משתתפים העובדים או הלקוחות באופן פעיל ואקטיבי", אומר רוזנברג, "מצולם ומשודר ע"י אוקר אינטראקטיב ומהווה חוויה יוצאת דופן לעומת הפורמט השבלוני של התכנסויות באולם".

 

לאוקר אינטראקטיב מגוון לקוחות מכל מגזרי העולם העסקי: קונצרן שטראוס-עלית, שידורי קשת, ערוץ 10, בזק בינלאומי, יוניליוור ישראל, מייקרוסופט, HP, אל-על, וואלה, מעריב, בנק מזרחי, צה"ל ועוד.

 

יולה ברזם, מנכ"ל Data Pro Proximity אומרת כי "צרוף אוקר אינטראקטיב יאפשר לנו זמינות של שירותי הפקה משולבים בתוך החברה ותעשיר את ההון האנושי והיצירתי של Data Pro Proximity".

 

Data Pro Proximity פועלת כיום כמובילת שוק הדיירקט בישראל ומשרתת את לקוחותיה בבניה והפעלת תוכניות משולבות תוך שימוש במגוון המדיות בעולמות ה-BTL: דיוור ישיר, אינטרנט, קד"מ, אירועים חוויתיים, SMS, MMS, IVR, טלמרקטינג, וטלוויזיה אינטראקטיבית. החברה מפעילה את חברת דאטה פרו אינטראקטיב, אשר עוסקת בבניית קמפיינים פרסומיים באינטרנט.

 

Data Pro Proximity היא חלק מרשת סוכנויות הדיירקט העולמי של Proximity. החברה מוחזקת ע"י BBDO Worldwide (30%) וע"י עודד רוזן (70%). בין לקוחותיה ניתן למנות את חוגלה קימברלי, רשות הדואר, פלאפון, מפעל הפיס, קק"ל, פייזר, וולוו, טמבור ואחרים.

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עטא עוויסאת
עוד עסקה נסגרה
צילום: עטא עוויסאת
מומלצים