שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  טיול בגוש קטיף? לא בערוץ 10

  פרסום ראשון: מנכ"ל ערוץ 10 פסל לשידור תוכנית טיולים שצולמה בגוש קטיף. המתיישבים זועמים. בערוץ מסבירים: "לא הגיוני להציע מסלולים למטיבי לכת לאזור שיוכרז בקרוב כשטח צבאי סגור"

  בערוץ 10 החליטו שלא לשדר פרק בסדרה "מדריך הטיולים עם רוית נאור" שצולם ברחבי גוש קטיף.

   

  נאור יצאה באחרונה לטייל באזור ממנו צפויה בקרוב ההתנתקות, שמאכלס לצד צבא, התנחלויות ופלסטינים גם חופים מרהיבים, דקלים מתנפנפים, בתי מלון, מסעדות, תיירות חקלאית ושלל אטרקציות תיירותיות. ל-ynet נודע כי ניר למפרט, מנכ"ל ערוץ 10, החליט אמש שלא לאשר את שידור הפרק, העשירי במספר בסידרה, בו לקח חלק גם איציק יושע, עורך התוכנית. הפרק היה אמור להיות משודר בשבוע הבא (יום ד').

   

  גורמים בהפקת התוכנית ביקשו להדגיש כי הקפידו הקפדה יתרה שלא לערב או לגעת בתכנים פוליטיים במהלך צילומי התוכנית, ונמנעו מהבעת עמדה כלשהי, אלא התמקדו בתכנים תיירותיים בלבד. כמו כן לא נעשתה כניסה לאזורים שנחשבים למסוכנים מבחינה בטחונית.

   

  לנציגי הגוש יש, כמובן, ביקורת על ההחלטה. דרור קרן מדוברות גוש קטיף מסר כי "אני רואה קו ישיר בין החלטת ערוץ עשר לבין החלטת בית המשפט היום שלא לבקר בגוש והחלטות של גורמים אחרים. זה עוד סימפטום של חדוות ההתעלמות, ההתעקשות שלא לראות או להראות את הצדדים החיוביים באזור, והיא חשוכה בעיני. זה לא אמורה להיות כתבת תדמית בערוץ 7, אבל תבואו ותציגו את הדברים. בסופו של דבר זה בעוכרם כי למרות הנסיונות להשניא את הגוש על הציבור ההיפך קרה. היו לנו מיליון מבקרים במהלך השנה האחרונה. בסופו של דבר הציבור מספיק חכם כדי לבוא ולראות בעיניו".

   

  מערוץ ישראל 10 נמסר כי "בימים אלו של ערב ההתנתקות, לא הגיוני להציע מסלולים למטיבי לכת לאזור שיוכרז בקרוב כשטח צבאי סגור מפאת חשש לבטחונם של המטיילים".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: אביגיל עוזי
  למפרט. פסל
  צילום: אביגיל עוזי
  צילום: צפריר אביוב
  חופי גוש קטיף
  צילום: צפריר אביוב
  צילום: תני גולדשטיין
  חממות גוש קטיף
  צילום: תני גולדשטיין
  לאתר ההטבות
  מומלצים