שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  ג'וב חדש

  רותם תירוש שובצה לתפקיד כתבת התרבות החדשה של חדשות הכבלים. "אני קודם כל בן-אדם לפני שאני דוגמנית", היא אומרת

  הדוגמנית רותם תירוש, הבת של מנכ"לית משרד החינוך רונית תירוש, ואחותו של הדוגמן ההורס איתי תירוש, מצטרפת לחדשות HOT, ותתפקד ככתבת תרבות במקומה של אפרת אברמוב. תירוש תצטרף לחדשות הכבלים, ביחד עם רז מאירמן, כתב "ערב טוב עם גיא פינס", שיעזוב את התוכנית, ויתפקד ככתב בתחומי אקטואליה שונים.

   

  אם אתם לא מצליחים להיזכר בתירוש מהקטלוגים השונים, הנכם מוזמנים להתאמץ ולחזור בזיכרונכם 6 שנים אחורה, כשגיל ססובר הנחה את התוכנית "גלגל המזל". נערת הגלגל הייתה תירוש הלוהטת. אז מה לדוגמנות ולחדשות? גם אנחנו לא יודעים. עפ"י תירוש זה לא קשור. "לבני אדם ולחדשות יש כמה דברים במשותף, ואני קודם כל בן-אדם לפני שאני דוגמנית", היא אומרת.

    

  תירוש, שתדעו, לומדת גמולוגיה בבורסת היהלומים בר"ג. חיפשנו את זה במילון, פירוש המקצוע: " ענף המינרלוגיה העוסק באבני חן".

    

  "דוגמנות זה לא המקצוע שלי", היא מוסיפה, "עשיתי את זה בתקופה מסוימת כי זו הייתה הכנסה טובה. במקום לעבוד בכל עבודה מזדמנת אחרת כמו מלצרות, החלטתי לדגמן. עכשיו כשאני לומדת, אני לא מחפשת עבודה עם 'שעות נוחות', אני באמת מחפשת משהו רציני, ואני בטוחה שהעבודה החדשה בחדשות HOT, תהיה לחוויה מרתקת ומאוד מעניינת".

    

  מה השתנה מאז "נערת הגלגל"?

   

  "עברו 6 שנים. הייתי ילדה קטנה וצעירה, התחלתי את הג'וב הזה כילדה וסיימתי אותו כילדה. לא כל כך הבנתי מה ההשלכות של כל הדברים. היום, אני כבר לא ילדה, אני אשה. אי אפשר להשוות ילדה בת 17 לאישה בת 23".

   

  נגיד שהתגלו שחיתויות במשרד החינוך, ואת תצטרכי לדווח על כך.

   

  "אם תהיה שחיתות במשרד החינוך מן הראוי שזה יבוא לראיית הציבור. בגלל שאני מכירה את האנשים, וכמובן את אימי היקרה והמוכשרת, אני לא מאמינה שזה יקרה. אמא שלי היא בן אדם מאוד ישר, וזו אחת הסיבות שכל כך קשה לה עכשיו. אם באמת יהיה מקרה כזה או אחר, ואני אהיה בטוחה במאה האחוזים שאמי אינה קשורה לזה, אני תמיד אלך עם היושר העיתונאי שלי ואדווח".

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  תירוש. כבר לא ילדה
  צילום: עידו איז'ק
  תירוש. מחפשת משהו רציני
  צילום: יקי הלפרין
  תירוש. קודם כל בן-אדם
  צילום: עידו איז'ק
  צילום: אלכס קולומויסקי
  אמא. קשה לה עכשיו
  צילום: אלכס קולומויסקי
  לאתר ההטבות
  מומלצים