שתף קטע נבחר

היום המכרז המוסדי של הנפקת נאנט

מתכוונת לגייס 50 מיליון שקל באג"ח סטרייט דולרי. עפ"י הערכת שווי שצורפה להנפקה, שווי הונה העצמי של נאנט מגיע לכ-240 מיליון שקל

המכרז המוסדי של הנפקת חברת הנדל"ן נאנט (Nanette) יתקיים היום (ג'). החברה, הפועלת בייזום פרויקטים למגורים בפולין ובהונגריה, מתכוונת לגייס בהנפקת אגרות חוב כ-50 מיליון שקל, מתוכו כ-80% מיועד למשקיעים מוסדיים.

 

נאנט מציעה למשקיעים איגרות חוב "סטרייט" צמודות לדולר עם מח"מ של 3 שנים. האג"חים יישאו ריבית שתנוע בין 7.25% ל-8%, כפי שייקבע במכרז ההנפקה. הריבית תשולם ב-7 תשלומים חצי שנתיים בין יוני 2007 ליוני 2010. לאג"ח מובטח מחיר רצפה, השקול לשוויה השקלי בעת ההנפקה. את הנפקת נאנט יובילו החתמים פועלים-אי.בי.אי, גמול-סהר והראל חיתום.

 

במסגרת תשקיף ההנפקה, תתחייב נאנט כי הונה העצמי לא יפחת מ-4.8 מיליון אירו. כמו כן, תתחייב החברה, כי במידה והיא תחלק דיבידנדים לבעלי מניותיה, היא תציע לרכוש מבעלי האג"חים אגרות חוב בהיקף כספי השקול לסכום הדיבידנד שיחולק.

 

לתשקיף ההנפקה תצורף הערכת שווי שבוצעה על ידי חברת הייעוץ גיזה, זינגר, אבן - על פיה מוערך ההון העצמי של נאנט בכ-240 מיליון שקל.

 

נאנט נמצאת בשליטת חברות הנדל"ן הציבוריות אולימפיה (כ-42%) ולוינשטין (כ-33%). החברה מעורבת כיום בבנייה והקמה של 10 פרויקטים למגורים בוורשה ובבודפשט בהיקף כולל של כ-5,000 יחידות דיור. החברה צופה הכנסות של יותר מ-400 מיליון דולר ממכירת דירות אלה במהלך השנים הקרובות.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רון פז
בעלינאנט על רקע פרויקט בבודפשט
צילום: רון פז
מומלצים