שתף קטע נבחר

עובד זר ביקש להינצל מגירוש - ומל את עצמו

אזרח אוקראינה סיפר לשוטרים ההמומים שערך לעצמו ברית מילה עם סכין "כדי להידמות לגברים יהודים". אבל זה לא עזר: הוא בכל זאת יגורש

סיפור כואב: עובד זר מאוקראינה, שנעצר על ידי שוטרי משטרת ההגירה, ערך לעצמו ברית מילה עם סכין כדי "להידמות ליהודים" - כך לפחות סיפר לשוטרים ההמומים. כעת הוא ממתין לגירושו מהארץ.

 

לפנות בוקר (ג') ערכו שוטרי משטרת ההגירה מבצע לאיתור פועלים זרים באזור בני-ברק. בשלב מסוים הבחינו השוטרים בגבר המשוטט בנסיבות מחשידות. כאשר נשאל על ידי השוטרים, הודה הצעיר בן ה-26 כי הגיע לארץ בשנת 2000 כתייר אולם בתום אשרת השהייה העדיף להישאר בישראל ולעבוד ולא לשוב לאוקראינה.

 

כאשר המשיכו השוטרים לתחקר אותו סיפר להם שלפני כשבוע ערך לעצמו את הברית באמצעות סכין, זאת כדי שחזותו לא תיבדל מחזותם של גברים יהודים.

 

מאז שערך לעצמו את הניתוח המאולתר הוא לקח תרופות אנטיביוטיות, כדי להבטיח את תהליך החלמת הפציעה שנגרמה לו. מצבו הרפואי טוב.

 

למרות הסבל הרב שעבר, השוטרים החליטו לעצור אותו והוא הועבר לשימוע אצל נציגי משרד הפנים כדי שיחליטו על גירושו מישראל. בינתיים הוא ישהה במעצר.

 

בתחילת השבוע אישרה הממשלה מהפכה במדיניות כלפי העובדים הזרים. הממשלה אישרה הסדר המעניק מעמד של תושבות חוקית בישראל לילדי עובדים זרים. בכך נפתח הפתח להפיכתם, בתוך שנים ספורות, לאזרחים מן המניין. מנגד, רבים אחרים - ובהם לראשונה גם ילדים - צפויים לעמוד בפני גירוש. 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים