שתף קטע נבחר

משחקי חודש יולי בחנויות

אילו משחקים עומדים להגיע אלינו ביולי, לכבוד החופש הגדול? הרבה להיטים-בפוטנציה אין, אבל משחק אלוהי אחד צפוי לעלות על כולם

משחקי PC

 

 • Flatout. ז'אנר: מירוצים, תאריך יציאה 12.7

  

Flatout הוא בערך ההפך ממה שהיינו מצפים ממשחק מירוצים מכובד ויוקרתי. במקום מכוניות יקרות אנו נכנסים לחתיכות פח חבוטות, שמצויידות במנוע מצ`וקמק וצמיגים שהגומי שלהם כבר מזמן פג תוקפו.

 

המכוניות האלה אולי לא נוסעות מהר כמו אלו של הפורמולה 1, אבל מצד שני - לא יכאב לנו הלב כשנתרסק אל תוך היריב שלנו, בנסיון להדוף אותו מהדרך. נו, מה לעשות, יש מרוצים שמוכרעים על ידי הנהג המהיר ביותר, ויש כאלה

שמשלבים בין המהירות לבין יכולתו של הנהג להעיף את על המתחרים מהדרך.

 

בשביל להשלים חגיגה מטורפת כמעין זו, גם המסלולים יאפשרו לכם הרס עצום ויכילו יותר משלושת אלפים פריטים אותם נוכל לפרק לגורמים עם הפגוש הקדמי.

 

בשביל הגיוון, המשחק יגיע עם ארבעים וחמישה מסלולים שונים, מאליפסות רגילות ועד מסלולים בצורת שמונה, כשגולת הכותרת, כמה מפתיע, היא זירת התגוששות עגולה, אליה יכנסו כל המכוניות ויתחרו. כצפוי - האחרון שנותר עומד הוא המנצח. נשמע כמו פתרון מצוין להוצאת עצבים.

 

 • Battle of Britain 2: Wings of Victory. ז'אנר: סימולטור טיסה קרבית. תאריך יציאה: 12.7

  

Battle of Britain 2 הוא ההמשך לסימולציית הטיסה שיצאה בשנת 2001. כפי שניתן לצפות מסימולטור, המשחק יאפשר לנו לצאת לקרבות אוויריים מעל התעלה, הן מהצד הגרמני של המתרס והן מזה האנגלי.

 

לשם כך גויסו מחדש כל המטוסים מאותה התקופה, מההוריקאן וה-SpitFire הבריטים וכלה ב-Messerchmitt וב-Stuka. בחלק נכבד מהמקרים נוכל לצאת למשימות לאו דווקא כטייסים, אלא גם כמפציצים ואפילו

כאלה שממונים על תתי המקלע שתפקידם לשמור על המטוס.

 

בדומה למשחקים רבים היוצאים לאחרונה, גם המשחק הזה יאפשר לנו להפסיק ולעסוק בעניינים קטנים וקטנוניים כמו המטוס בו אנו רוצים לטוס ולמקד את תשומת הלב שלנו במלחמה עצמה.

 

אכן כן, המשחק יאפשר לנו לתפקד כגנרל, האחראי, בין היתר, על ייצור כלי המשחית הרבים, קביעת מטרות תקיפה ובכלל - כל הדרוש על מנת להטות את הכף לכיוון הצבא עליו בחרתם לפקד. מדובר ברעיון חדשני למדי בכל הנוגע למשחקים סימולציית טיסה, כך שבהחלט יש מה לצפות.

 

 • Worms 4: Mayhem. ז'אנר: אסטרטגיה, תאריך יציאה 29.7. גם ל-PS2

  

משחק התולעים הוותיק של Team 17 עומד לחזור אל צג המחשב והקונסולות ואל עולם התלת-ממדי, והפעם ניכרת חזרה למהלך המשחקיות הקלאסי והמוכר (בניגוד לניסיון האחרון והמאכזב, Worms: Forts Under Siege).

 

גם כאן, בהתאם למיטב המסורת, ניקח שליטה על תולעים קטנות וחמודות למראה המחזיקות באמתחתן ארסנל אימתני ולעיתים אף ביזארי, בעודן מנסות לחסל האחת את השנייה. הנשקים המשונים וההומור

המיוחד, כסימני ההיכר של המשחק, כעת לוקחים את הסדרה צעד נוסף: מערכת חדשה תאפשר לשחקנים לערוך וליצור כלי נשק חדשים כאוות נפשם.

 

איך אפשר לשלב קופים, דליים מלאי קיא או אוגרים ביחד עם רובים ורימונים אל תוך נשק יחיד ועוצמתי? הפתרון בידיכם, והיוצרים מבטיחים המון חומרי גלם שתוכלו לעבוד איתם. הפעם, ניתן יהיה לשנות ולגוון את המראה של תולעי הקרב. את הנשקים החדשים ואת אלו המוכנים מראש תוכלו לנצל ב-25 שלבים שונים לשחקן היחיד ובעוד 20 המיועדים למשחק רב-משתתפים, בשלבים הקשורים בעידן היורה, קאמלוט העתיקה, התרבות הערבית, אתרי בנייה והמערב הפרוע.

 

משחקים נוספים ל-PC החודש:

 

 • Charlie and the Chocolate Factory - (ז'אנר: הרפתקאה-פעולה, יוצא ב-12.7)
 • Asheron`s Call: Throne of Destiny - (ז'אנר: חבילת הרחבה למשחק תפקידים המוני, יוצא ב-18.7)

 

משחקי PS2

  

 • Formula One 05. ז'אנר: סימולטור נהיגה. תאריך יציאה: 1.7

  

משחקי "פורמולה 1" הם הרבה יותר מסתם משחקי מירוצים. מדובר בסימולציות נהיגה מתוחכמות ומשוכללות כמעט כמו סימולטורי הטיסה, וכמוהם רק משוגעים לעניין יצליחו כנראה לחדור את העושר

העצום של פרטים, של מידע ושל מיומנות שיש לרכוש על מנת להשתלט על המכוניות המהירות ביותר בעולם, ואפילו לנצח אותן.

 

Forumla One 05 כולל את כל המכוניות, החברות, המסלולים והנהגים של הסבב השנתי של המירוצים, ומוסיף למצב הקריירה ולמרוצים של סופי השבוע מספר צורות משחק חדשות, ומעל כולן מרוץ דרך הרשת לעשרה משתתפים. הכל עטוף בעושר גרפי ובהקפדה רבה על פרטים, במה שיכול להיות כמשחק ה- "פורמולה 1" הטוב ביותר על הקונסולה של סוני עד היום.

 

 • Shin Megami Tensei: Nocturne. ז'אנר: תפקידים. תאריך יציאה: 1.7

  

בטוקיו העתידנית, לאחר שהתרבות האנושית נחרבה בידי אסון הנקרא The Conception, נמצא נער צעיר שעל כתפיו מוטל גורל העולם - הוא אשר יקבע אם הסדר ישוב, או שהפלנטה תושמד סופית.

 

Shin Megami Tensei היא סדרת משחקי תפקידים יפנית

בעלת אופי אפל ובוגר במיוחד, אחד מהנסיונות הבודדים להביא סגנון משחק שכזה למערב.

 

על פי מידת הפופולריות הרבה של הסדרה, כנראה שזה עובד. לכל משחק תפקידים יפני יש איזה שטיק, והשטיק של Nocturne (המכונה Lucifer Call באזורנו) הוא איסוף של מעל ל- 100 סוגי שדים. הם יכולים לעלות בדרגות, להפוך לשדים מסוגים עוצמתיים יותר, או להתמזג ביחד ליצירת סוגים שונים. כמו פוקימונים, רק בעיצובים פסיכוטיים ומדממים.

 

המשחק עוסק בנושאים בוגרים, כבדים, אפילו פילוסופיים. העלילה מתפתחת לפי הבחירות האידיאולוגיות שמבצע השחקן ומובילה לכיוונים שונים בעליל ולסיומים שונים. הגרפיקה עדכנית, העיצובים ייחודיים בהחלט, ועם 50 שעות משחק נראה ש-Nocturne מציע לנו לפחות את המינימום הנדרש ממשחק RPG יפני, ועוד הרבה יותר.

 

 • God of War. ז'אנר: פעולה, תאריך יציאה 8.7

  

כשהסתער God of War על החנויות בארה"ב במהלך חודש מאי האחרון, הוא הותיר אחריו שובל של ביקורות מהללות, ציונים מרקיעי-שחקים והצלחה מרשימה בקרב השחקנים. עכשיו, סוף סוף, הוא מגיע לטריטוריות ה-PAL, והוא צפוי לנחות באירופה וגם אצלנו.

 

GoW הוא משחק פעולה אלים וברוטאלי במיוחד, שמגולל את סיפורו של קראטוס, לוחם ספרטני אגדי, שיוצא למשימה מסוכנת שמטרתה לנקות את נשמתו המעונה ולהתנער מחטאי עברו.

 

איך הוא עושה את זה? על ידי הרג של כמה שיותר דברים, כמובן. הסיפור, הסביבה והאויבים מבוססים על אלמנטים הלקוחים היישר מהמיתולוגיה היוונית, וקראטוס ינצל את יכולותיו המיוחדות כדי לצלוח דרכם ולהשאיר מאחוריו שלוליות דם, איברים כרותים וגופות מרוטשות.

 

הוא מסוגל לשלח ביריביו רצפים בלתי-נדלים של תנועות, מכות ואבחות קטלניות, לשלב קומבואים ארוכים עם מהלכי סיום אגרסיביים וקסמים שימושיים. כל מי שכבר הזדמן לו להתנסות מ-God of War נהנה ממשחקיות ממכרת, חלקה ומלוטשת ללא-דופי , מגרפיקה מצוינת ומפס-קול סוחף. מי שאין לו כבר סבלנות לחכות – ובצדק – יוכל בינתיים לקרוא את הביקורת הרשמית שלנו למשחק.

 

 • Fantastic Four. ז'אנר: פעולה. תאריך יציאה:15.7

 

עוד משחק המבוסס-על-סרט-המבוסס-על-קומיקס, והפעם Fantastic Four, אחד מהקומיקסים הידועים והקלאסיים של Marvel. הקומיקס יצא כבר בשנות ה-60, אך רק עכשיו נעשה הסרט (שיוצא בקרוב מאוד לאקרנים), ובעקבותיו מוציאה Activision גם את המשחק.

 

הרביעייה הפנטסטית היא קבוצה של חבר`ה יחודיים ביותר. במקור

 הם אנשים רגילים, כמונו וכמותכם, אך צירוף חסר-מזל של זמן ומיקום הביא אותם למצב המיוחד שבו הם נמצאים: כעת הם חבורה של גיבורי-על בעלי יכולות מדהימות שמקדישים את זמנם ללחימה ברשע ובפשע.

 

ב-Fanatastic Four נוכל לגלם כל אחד מארבעת הגיבורים, ולנצל את כוחותיהם במשחק אקשן אינטנסיבי, עם מעט נגיעות של משחק תפקידים – נוכל גם לפתח את כישוריהם וכוחותיהם של הארבעה. עם זאת, הדגש העיקרי יהיה על הפעולה, וצפויים הרבה פיצוצים, מכות, כוחות מיוחדים ושפע של נוולים מרושעים שנצטרך להרוג.

 

משחקים נוספים ל-PS2 החודש:

 

 • Worms 4: Mayhem. ז'אנר: אסטרטגיה. תאריך יציאה 29.7. לפרטים נוספים ראו משחקי PC
 • Perfect Ace 2: The Championships. ז'אנר: ספורט. תאריך יציאה: 1.7

 • Killer7. ז'אנר: פעולה. תאריך יציאה: 15.7
 • Charlie and the Chocolate Factory. ז'אנר: הרפתקאה-פעולה. תאריך יציאה: 22.7

 

פורסם במקור באתר המשחקים Vgames.co.il

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
Flatout. זירת התגוששות
Vgames.co.il
מומלצים