שתף קטע נבחר

רביב סובל ימונה לסגן הממונה על התקציבים

סובל יחליף בתפקיד את יעל אנדורן, שתתמנה למנהלת מיוחדת של קרנות הפנסיה הוותיקות. במסגרת תפקידו יהיה אחראי על תקציבי המשרדים החברתיים

הממונה על התקציבים, קובי הבר, החליט על מינויו של רביב סובל (35) לסגן הממונה על התקציבים בפועל. במסגרת תפקידו יהיה סובל אחראי על תקציבי המשרדים החברתיים ובכלל זה משרדי הבריאות, החינוך, הרווחה, הקליטה, התעסוקה והמוסד לביטוח לאומי.

 

בשלוש השנים האחרונות כיהן סובל כרכז תחום הבריאות באגף תקציבים. בתפקיד זה קידם רפורמות בתחום הבריאות, לרבות פתיחת שוק התרופות ללא

מרשם לתחרות, הסכם תלת-שנתי לייצוב קופות החולים, הסדרת השימוש במידע בתיקי רישום תרופות, וכן כיהן כיו"ר הצוות הבינמשרדי לשינוי שיטת חלוקת מקורות המימון בין קופ"ח.

 

קודם לכן כיהן במשך שנתיים וחצי כרפרנט בתחום התקשורת והמיחשוב באגף ולפני כן עבד כעו"ד מסחרי בשוק הפרטי. סובל מוסמך במנהל עסקים וכלכלה ובוגר משפטים וכלכלה מהאוניברסיטה העברית.

 

סובל יחליף בתפקידו את יעל אנדורן, המשנה לממונה על התקציבים, ויכנס לתפקיד באוגוסט. יעל אנדורן עתידה להתמנות למנהלת מיוחדת של קרנות הפנסיה שבהסדר ולראש מינהלת קרנות הפנסיה הותיקות, וזאת לאחר שמינויה אושר על ידי הוועדה הציבורית בראשות השופט בדימוס וינוגרד.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יותם פרום
אנדורן: עוברת לקרנות הפנסיה
צילום: יותם פרום
מומלצים