שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  והזוכה הוא: שלומי סבן

  כך הודיעה "קשת", לאחר שהחליטה שלא לאפשר הצבעה חוזרת בעקבות הזיופים שהתגלו בתוכנית האחרונה של "כוכב נולד". במקום השני רועי חיים זינר. הפייבוריטית הדר עוזרי יצאה מהתחרות. סך-הכל נפסלו כ-70,000 קולות

  שלומי סבן הוא הזוכה בשלב ה"ראש בראש" של "כוכב נולד", ששודר ביום שני האחרון, כך מסרה "קשת" היום (ה')

  לאחר שבחנה את נתוני ההצבעה שפרסומם עוכב בעקבות זיופים שהתגלו בתוכנית האחרונה. סבן גרף 98,003 קולות וגבר על רועי חיים זינר, שגרף 79,075 קולות והגיע למקום השני. זינר יתמודד בתוכנית גלגל ההצלה על האפשרות לשוב לתחרות. הדר עוזרי, שהייתה פייבוריטית לאורך העונה ויש שניבאו לה אחוזים גבוהים לעלות לשלב הבא, הגיעה למקום השלישי עם 67,194 קולות ויצאה מהתחרות. סך הכל נפסלו כ-70,000 קולות.

   

  שלומי סבן ביצע בתוכנית את "הבטחנו זה לזו" של שימי תבורי, רועי חיים זינר ביצע את "כל נדריי", שביצע במקור חיים משה; והדר עוזרי ביצעה את "לפעמים", במקור של רון שובל. דעת השופטים הפעם הייתה זהה לזו של הקהל: ריקי גל, צדי צרפתי וצביקה פיק שיבחו את הופעתו של סבן, ואילו עוזרי ספגה מהם תגובות צוננות במיוחד.

   

  "מעולם לא הוטל יושרי המקצועי בספק"

   

  כזכור, תוצאות ההצבעות לא נמסרו בתום התוכנית בשל החשד לזיופים. בימים האחרונים התבצעה ב"קשת" בדיקה מקיפה של גליונות הנתונים, ואף נשקלה האפשרות לקיים הצבעה חוזרת, אפשרות שכאמור בוטלה בסופו של דבר. בהפקת התוכנית יודעים בוודאות כי כל הקולות הלא כשרים התקבלו לאחד

  משלושת המועמדים, מה שמגביר את החשד שמדובר בפעילות ספציפית שנועדה להטות את תוצאות התחרות. סך הכל מדובר ב-68,988 אס.אם.אסים שהגיעו מ-347 מכשירים שונים. ב"קשת" מסרבים למסור את זהותו של המתמודד/ת שההצבעות זויפו לטובתו/לטובתה.  נכון לעכשיו בודקים בהפקה אם קיים היבט פלילי בכל הנוגע לזיופים.

   

  צביקה הדר אמר במסיבת העיתונאים שכינסה "קשת": "גם אם חלק מהתקשורת אוהב אותי או לא, וגם אם חלק מהתקשורת לא אוהב את העובדה שהתוכנית מסחרית, מעולם לא הוטל יושרי המקצועי בספק, ואני סומך בעיניים עצומות על הצוות הטכני".

   

  טענות על זיופים נשמעו מאז ומתמיד מצד הצופים או המתמודדים, אבל זו הפעם הראשונה בה מודה מערכת "כוכב נולד 3" שנסיון כזה אכן הצליח. מ"קשת" נמסר ששיטת ההצבעה תשונה ותמנע נסיונות להטיית התוצאות להבא. "'קשת' לא מרוויחה על ההצבעות", מסר אבי ניר, מנכ"ל הזכיינית, "המוטיבציה שלנו היא להגביר את מעורבות הצופים. אנחנו חושבים שחלק מפאן זה להצביע כמה פעמים. 97% מהמצביעים שולחים עד עשרה קולות". גמר "כוכב נולד" ייערך כמתוכנן ב-25 באוגוסט.

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  סבן. לקח
  עוזרי. בחוץ
  זינר. הוא עוד ישוב?
  לאתר ההטבות
  מומלצים