שתף קטע נבחר

תושב כפר-סבא דקר את אשתו ופצע אותה אנושות

צוות מד"א שהוזעק לדירה בעיר גילה בחדר השינה צעירה בת 28 דקורה בכל חלקי גופה. השכנים סיפרו כי שמעו צעקות רמות ופרצו את דלת הדירה. לדבריהם, הם ראו את בעלה של האישה דוקר אותה שוב ושוב עם "מבט של רוצח"

"הוא עמד מעליה עם סכין ביד ולא הפסיק לדקור אותה. היה לו מבט של רוצח בעיניים". כך סיפר ל-ynet אחד מדיירי הבניין ברחוב ויצמן בכפר סבא בו נדקרה לפנות בוקר (יום ב') אשה בת 28, ונפצעה פצעים אנושים. בעלה,ולרי קרלינסקי, בן ה-32 נעצר בחשד שניסה לרצוח אותה.

 

סמוך לשעה 3:15 נשמעו צעקות רמות של אישה מתוך דירה בבניין בכפר סבא. שכנים סיפרו ל-ynet כי "הבנו שמשהו לא טוב קורה שם, כל הבניין עמד על הרגליים". שכן שגר באותה קומה עם הנדקרת ובעלה סיפר שהצעקות היו כה מזוויעות עד שהבין ששכנתו נמצאת במצוקה. "אני ועוד כמה שכנים פרצנו את הדלת הנעולה ונכנסנו לדירה. שם ראינו את האישה שוכבת על המיטה בחדר השינה, כשבעלה מעליה, אוחז בסכין מטבח באורך 20 ס"מ ודוקר אותה שוב ושוב", סיפר השכן.

 

לדבריו, "כשעמדנו בחדר הבעל הסתכל עלינו אך לא הפסיק לדקור את אשתו בכל חלקי גופה, כל החדר היה מלא בדם. לא ידענו איך לעצור אותו אז זרקנו עליו כיסאות והיכינו אותו באמצעותם, אבל הוא המשיך. רק השוטרים, שהגיעו עם אקדחים שלופים, הצליחו לעצור את האיש. אני מקווה שהצלחנו להציל אותה".

 

אנשי ניידת טיפול נמרץ של מד"א העניקו לאישה טיפול ראשוני בדירה ופינו אותה לבית החולים מאיר בעיר. מהצוותים במקום נמסר שהאישה איבדה כמות גדולה של דם, והוכנסה לחדר הטראומה בבית החולים כשהיא מחוסרת הכרה ומונשמת.

 

השכן שהיה עד לתקיפה, עדיין המום ממה שראו עיניו, אמר כי "גם עכשיו רצות לי תמונות בראש של מה שקרה. אפילו בסרטים לא ראיתי דבר כזה. בזמן הדקירות היה לבעל מבט מקפיא של רוצח מטורף".

 

אחת השכנות סיפרה שבעת מעצרו הסביר הבעל לנוכחים את הסיבה למעשיו: "היא בגדה בי", היו דבריו.

 

שכניהם של בני הזוג אמרו שהם עברו להתגורר בבניין בשכירות לפני כשנה. לדבריהם, לבני הזוג גם ילד בן שש, הנמצא כעת עם סבו בחו"ל. "היא אישה יפהפיה, שניהם צעירים ויפים. עד לפני כמה שבועות לא היו הרבה צעקות מהבית שלהם, אבל אז שמענו צעקות כמה פעמים ואנחנו לא ידועים איך זה נגמר. הוא היה אדם שקט. לא היה לנו הרבה קשר איתם, בעיקר 'שלום שלום' כשהיינו נפגשים", הם סיפרו.

 

כוחות גדולים של משטרה שהוזעקו לדירה אמרו כי בני הזוג אינם מוכרים להם, אך נבדק האם לתלונה שהוגשה לפני שנתיים יש קשר לאלימות במשפחה. מחקירה ראשונית עולה כי בין השניים התפתח ויכוח על רקע היעדרותה של האישה מהבית בחמשת הימים האחרונים. כמו כן, נבדק האם הרקע לסכסוך קשור לטיפול בילד, והאם הוא אכן נמצא בחו"ל כפי שטוענים השכנים.

 

בעקבות ניסיון הרצח בכפר סבא אמרה יו"ר ויצ"ו בישראל, יוכי פלר: "לאיזו מדינה הפכנו? אין יותר גבולות. בכל בוקר וערב שומעים על מעשי אלימות ורצח של ילדים, בני נוער, נשים וקשישים. אלימות ברחוב ובמשפחה, בבתי הספר ובכל מקום הפכה כבר לשגרה יומית, שכל אחת ואחד מאיתנו או מילדינו יכול להיות הקורבן הבא. אני מצפה מראש הממשלה לקום ולהצהיר כי נושא האלימות בחברה הוא נגע מספר אחת בישראל, וכי הממשלה לוקחת על עצמה את המשימה הלאומית של מיגור האלימות. כאזרחי ישראל, אנחנו תמיד מתגאים ביכולתנו להתאחד מול אויב חיצוני, אבל איפה אנחנו והיכן חוזקנו כשהאויב צומח מתוכנו?".


פורסם לראשונה 11/07/2005 04:35

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רענן בן צור
ולרי קרלינסקי
צילום: רענן בן צור
צילום: רענן בן צור
האשה במצב אנוש
צילום: רענן בן צור
מומלצים