שתף קטע נבחר

כוכבי ה-NBA יעבירו סדנה לילדים ישראלים ופלשתינים

"ידיעות אחרונות" מפרסם כי משלחת של כוכבי ה-NBA תגיע לישראל בעקבות שיתוף פעולה בין הקונסוליה בניו יורק ומרכז פרס לשלום. זהות השחקנים נשמרת בינתיים בסוד

משלחת של כוכבי עבר והווה מה-NBA תגיע בקרוב לביקור בישראל. כך מפרסם "ידיעות אחרונות". את הביקור מארגנים הקונסוליה הכללית של ישראל בניו-יורק בשיתוף עם ארגונים יהודים אמריקנים ומרכז פרס לשלום. הקונסול הכללי, אריה מקל, נפגש לאחרונה עם קומישינר ה-NBA, דייויד סטרן, וקיבל ממנו אור ירוק לשגר לארץ משלחת של כוכבים.

 

בשבוע שעבר התקימה פגישה במשרדי ה-NBA במטרה לקדם את היוזמה. בפגישה נכחו סגן נשיא בכיר בליגה, סוכן שחקנים בכיר המייצג כמה מהכוכבים הגדולים ביותר וכן פרן אופנהיים, נציג "ועידת הנשיאים" של הארגונים האמריקנים שבעלה, במקרה, הוא גם סוכן שחקנים בכיר. ועידת הנשיאים החליטה לתת חסות לביקור.

 

עדו אהרוני, קונסול ההסברה בקונסוליה הכללית בניו יורק, דיווח למשרד החוץ כי נבחנת אפשרות לשלב את ביקור המשלחת בפרוייקט ספורטיבי של מרכז פרס לשלום. הכוונה היא שכוכבי ה-NBA יקיימו סדנת כדורסל לילדים ישראלים פלשתינאים. לדבריו, סוכן שחקנים ידוע ביקר לאחרונה בישראל, שוחח עם המשנה לראש הממשלה, שמעון פרס, וחזר לארה"ב מלא התלהבות. אהרוני גם דיווח כי רשימת שמותיהם של הכוכבים נשמרת בסוד בינתיים, כדי למנוע את טירפוד הגעתם.

 

ממרכרז פרס לשלום נמסר: "אין עדיין תאריך סגור, אבל האמריקאים הביעו נכונות לשתף פעולה ולשלוח לארץ שישה שחקנים שיערכו סדנאות לילדים ישראלים-פלשתינים".            

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רויטרס
דייויד סטרן
צילום: רויטרס
צילום: איי פי
אייברסון. זהות השחקנים נשמרת בסוד
צילום: איי פי
צילום: תומריקו
שמעון פרס
צילום: תומריקו
מומלצים