שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  אחרי 4 שנים: "זינזאנה" חוזרת לעונה שלישית
  העונה הזו צולמה כבר לפני שש שנים, אבל הי, מוטב מאוחר מאשר אף פעם, לא?

  זה לקח ארבע שנים, אבל "זינזאנה" חוזרת. שלושה חודשים לפני תחילת העידן החדש בערוץ השני, עידן ש"טלעד" איננה חלק ממנו, הזכיינית מנקה את המדפים. העונה השלישית והאחרונה של ז"ינזאנה" (השניה הסתיימה באפריל 2001), תכלול 13 פרקים שהראשון בהם יעלה ב-9 באוגוסט (ג', 22:50). צילומי

  העונה אגב הסתיימו כבר ב-99'. בעונה הזו, מבטיחים ב"טלעד", ייסגרו כל המעגלים שנפתחו בשתי העונות האחרונות.

   

  חיים בוזגלו, היוצר, סיים בימים אלה לעבוד על סדרה נוספת שלו, "כתב פלילי", שתעלה אחרי החגים בערוץ הראשון. "דיברו איתי הרבה פעמים על נאותות הפקה" אומר בוזגלו, "אני מדבר על נאותות שידור. המינימום שסדרה צריכה הוא להיות משודרת בכבוד. אני לא מעלה על דעתי שסדרה כמו 'בנות בראון' או 'פלורנטין' לא ישודרו בהפרשים של שלוש שנים, זה במידה מסוימת לבוז לקהל שלך".

   

  במשך שנתיים רצוף שודרו שתי העונות של "זינזאנה" וזכו לאחוזי צפייה נאים, ואז עלו שוב ושוב בשידורים חוזרים, בין היתר בינואר עד מאי השנה. "אנשים ברחוב שאלו אותי 'מה עם ההמשך', אני אמרתי דברו עם 'טלעד'", אומר בוזגלו, "אין לי מושג למה העונה השלישית לא שודרה ברצף, אני רק ישבתי וכעסתי".

   

  אתה עדיין מרגיש מחובר אל התוכנית?

   

  "אני מחובר לכל דבר שאני עושה. בסך הכל זו סדרה שריתקה את הצופים, והיה לה רייטינג גבוה גם כשהיא לא שודרה בפריים טיים. יצאו עם הסדרה בטררם גדול וגם קיבלו עליה מענקים כי היא היתה סדרת דגל. בכל מקרה מבחינתי מדובר בסגירת מעגל יפה, כי היא תהיה הסדרה האחרונה שמשודרת ב'טלעד'".

   

  כמה מילים על העונה החדשה?

   

  "זאת עונת הסיום, בה כל הסיפורים נסגרים, זאת עונה שאם היא היתה משודרת ברצף נכון אז הצופה היה מקבל את הנרטיב בצורה רגילה, אבל למי שזוכר - והמון זוכרים – צפויים הרבה רגעים מרגשים. חצי ישראל השניה, זאת שלא כל כך מתיחסים אליה בטלוויזיה, תאהב את הסדרה".

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: טלעד
  זינזאנה
  צילום: טלעד
  צילום: גבי מנשה
  חיים בוזגלו
  צילום: גבי מנשה
  7 לילות
  מומלצים