שתף קטע נבחר

"מבצע חסימות כבישים ביום רביעי"

אנשי תנועת "הבית הלאומי", שהוכיחו בעבר את כוחם בארגון חסימות כבישים המוניות, מתכוננים לקראת חסימות בכל רחבי הארץ בעת צעדת הימין השנויה במחלוקת: "השוטרים יהיו בדרום, ולא יהיו שוטרים לעצור את החוסמים", הם מבטיחים, "בעזרת השם, האיומים והלחץ הפסיכולוגי - השוטרים יקרסו"

קראדי, שים לב: המשטרה החלה אמש (ב') לשלוח אלפי שוטרים לדרום הארץ כדי להתכונן לקראת עצרת הימין הגדולה בשדרות - אך נראה כי מתנגדי ההתנתקות מתכננים לנצל את ריכוז השוטרים בדרום כדי לפעול בשאר הארץ: אנשי תנועת "הבית הלאומי" הודיעו אמש כי בכוונתם לחסום כבישים בכל רחבי הארץ ביום רביעי.

 

 

אנשי התנועה קראו לחסום צמתים בכל רחבי הארץ: "אנו קוראים לכל הציבור שלא יורד דרומה עם מועצת יש"ע, לרדת לכבישים ביום רביעי ב-17:00 למשך כשעה, ולאחר מכן להצטרף לאחים הנעים דרומה לגוש קטיף", אמרו אנשי "הבית הלאומי" והוסיפו כי: "מאחר והשוטרים יהיו בדרום, לא יהיו שוטרים לעצור את החוסמים".

 

הארגון גם קורא למתנגדי ההתנתקות להגיע לעצרת בשדרות ביום שלישי כשהם נעים במרכז הכביש: "בתגובה להיתר מזוז למשטרה לעצור אוטובוסים ברחבי הארץ בדרך לשדרות, 'הבית הלאומי' מתיר וקורא לציבור ברחבי הארץ לרדת ולצעוד ביום שלישי במרכז הכבישים לכיוון שדרות וגוש קטיף".

 

"אם מישהו ייעצר בדרך לשדרות ביום שלישי", אומרים אנשי הבית הלאומי, "כתגובה לחסימות, אנו קוראים לכל מי שנעצר לא לשעות לדברי השוטרים

שיאמרו לעצור בצד הדרך, אלא לעמוד עם רכבו (או עם אין לו רכב לעמוד ללא רכבו) הישר אל מול פני השוטרים,עד אשר יסבירו מדוע הם ממלאים פקודה בלתי חוקית בעליל המונעת חופש הפגנה וחופש תנועה".

 

"לבני הנוער אנו קוראים לרדת דרומה לגוש קטיף במרכז הכביש, או לפחות במסלול הימני של הכביש, עד שהשוטרים יבינו כי הפקודה בלתי חוקית בעליל ויאפשרו לרבבות להגיע לשדרות ומשם לכיסופים ולגוש הנצור. בעזרת השם, האיומים, הלחץ הפסיכולוגי, והטור בן מאות המטרים של נהגים מצפצפים שיווצר אחריך - השוטרים יקרסו ויבינו כי אין שוטר שיעז לעצור את עם ישראל!", נאמר בהודעת התנועה.


פורסם לראשונה 31/07/2005 23:26

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
חסימות כבישים (ארכיון)
צילום: רוני סופר
מומלצים