שתף קטע נבחר

עלו ברשת

נינט הרשמית, 0.55 שקלים לתמונה, חשיבה המצאתית, תיירות השוואתית, הכל על הוויזה, אום, הרייטינג של הרשת, אריק על השופל ועוד אתרים חדשים

פייבוריט: שטיח אדום לנטוויז'ן

 

מהלך אסטרטגי של נטוויז'ן מביא לכם את המיזם RED, המאחד את כל פעילות התוכן בתשלום שסיפקה החברה למנוייה עד כה לכדי אתר אחד גדול ורב ערוצים, המיועד אך ורק למנויי החברה. תמורת תשלום חודשי של 19.90 שקל יקבלו המנויים גישה חופשית לעשרה ערוצי תוכן, ששווקו עד כה כניוזלטרים בתשלום, ועלותם הכוללת עלתה על 70 שקל. מוצרים אלה הצליחו לעניין 30 אלף מלקוחות נטוויז'ן, שהיו מנויים למוצר אחד לפחות. בחברה צופים שהקמת האתר החדש תגדיל בכ-20 אחוז את מספר המנויים המשלמים, ותגביר את הנאמנות. ערוצי התוכן של RED מבוססים על תוכן מקורי ועל שיתופי פעולה עם מגזינים עצמאיים, בהם מסע אחר, קוסמופוליטן, ביג וואן, הורים וילדים, אלפי ועוד.

 

עיצוב המסגרת אחיד, אולם לכל ערוץ מאפיינים גרפיים עצמאיים - ערוץ הנשים (ליידיז) שונה בתכלית מערוץ הגברים (בוקסר) או הילדים, אך כולם מדגישים מאוד את תכני הווידאו. בהקשר זה מציג האתר כ-200 סרטי הדרכה מצולמים בתחומים שונים, בהם תרופות ביתיות, יצירה ועבודות יד, טיפוח, שיער ועוד. ההשקעה הגדולה באתר ובתכניו ניכרת בכל עמוד, ומעניין יהיה לעקוב אחרי היוזמה הזו, ולבדוק אם אמנם ציבור הגולשים הישראלי כבר בשל לשלם תמורת תוכן ברשת.

 

 

מעריצים - נינט מאמי 

 

גם אם מתאמצים, קשה להיזכר באישיות ישראלית כלשהי, שזכתה באהבה כל כך גדולה וחוצה מעמדות כמו נינט טייב. בחיפוש לא איכותי במיוחד על שמה מביא גוגל יותר מ-60 אלף תוצאות. נתון מדהים, אם לוקחים בחשבון שכל הקישורים והתכנים האלה צמחו מאפס בתוך פחות משנתיים.

 

טייב רושמת לזכותה עשרות אתרים בלתי רשמיים, קטנים וחובבניים מאוד, שרובם נבנו בידי מעריציה הצעירים. לעומת הלואו טקיות שלהם, האתר הרשמי והמשודרג של נינט הוא פנינה אמיתית לאוהביה. הוא אסתטי ומקצועי, רב תוכן, מתחשב בטעם הקהל, פונה לגולשים ברכות ובחמימות, ובכך מצליח לתרגם נכון גם את דימוי המאמי הלאומית לרשת. באתר:

עשרות גלריות מכל אירוע שבו השתתפה נינט (חלק גדול מהתמונות שלחו הגולשים עצמם), כל כתבה בעלת ערך שהופיעה בעיתונות בשנתיים האחרונות, פורום, לוח הופעות, קטעי וידאו מתוך כוכב נולד והשיר שלנו, ובקרוב גם השירים של נינט ופלייבקים לקריוקי. יופי של אתר. 

 

תמונות - פילם

 

יזם האינטרנט הוותיק דודי בנינו משיק בימים אלה את פילם, אתר חדש, אסתטי וידידותי לאחסון ותצוגה של תמונות דיגיטליות. האתר מציע גם שורה של שירותים נוספים: העלאת תמונות להדפסה (המחירים - מ-0.55 שקלים לתמונה רגילה עד 240 שקל לגודל פוסטר), ניהול אלבום תמונות פרטי, גישה בסיסמה למשתמשים רבים לאלבום תמונות פרטי (להצגת תמונות החתונה, למשל), עריכת תמונות, וגם שדרת צלמים - סדרת אתרים של צלמי אירועים, המציעים את שירותיהם.

 

מוח - הישראלי החושב

 

הנה אתר העוסק במה שאנחנו אוהבים להחשיב את עצמנו כטובים בו: החשיבה ההמצאתית. האתר הקטן הזה נועד אמנם לקדם את הסדנה בנושא שמעביר המפעיל, פרץ מנור מרגבה, אולם הערך המוסף שלו הוא כמה מאמרים העוסקים במקוריות ובפיתוח יכולת ההמצאה, וגם הפורום, בו מאתגר מנהל האתר את המשתתפים להציע פתרונות לבעיות כמו גניבות של עגלות מסופרמרקטים, או המנהרות הפלשתיניות בציר פילדלפי.

 

תיירות: משווים ומזמינים. שני אתרים חדשים למסחר במוצרי תיירות:

 

לא פראייר תיירות - האתר הזה נותן פייט למנוע ההשוואתי והצרכני המצוין של זאפ, אם כי מתמקד בתחום התיירות: אפשר להזין שאילתה מורכבת (חיפוש טיסה + מלון + רכב) - ולקבל בדף התוצאות את ההצעות הזולות ביותר שקיימות באתרי התיירות,

מסודרות על פי דירוג המחיר. מפעילי האתר מסבירים את טווח ההמתנה (60 שניות) עד קבלת התוצאות בכך שדקה אחת של סריקה באמצעות המנוע הזה חוסכת גם לגולש המיומן ארבע שעות של עבודה.

 

מלונות בהזמנה ישירה - מלון בשבילך, אתר בן חצי שנה, מאפשר הזמנה ישירה ומקוונת של חדרי נופש מסוגים שונים בארץ - בבתי מלון, בצימרים ובהסדרי הלינה הכפרית. מאגר המידע של האתר גדול ועדכני, ומביא גם נתונים על מחירי הרגע האחרון, מצב התפוסה והחדרים הפנויים, מבצעים והנחות וכו'.

 

אספנות - פורומים ושירותים שני אתרים איכותיים לאספנים ששודרגו לאחרונה:

 

אספנות - מערכת קהילתית ענקית ומושקעת, מעוצבת היטב ומחייבת רישום, המציגה פורומים בעשרות תחומי איסוף: מגלויות וחתימות, ועד כלי רכב ומחשבים. הפעילות באתר מבוססת על הפורומים לבעלי עניין משותף, אולם לצידם מספק האתר תכנים ושירותים, כמו אפשרות להציג את האוסף הפרטי ברשת,

לוח לקנייה ומכירה של פריטי אספנות (בתשלום), שירותי שמאות והערכת חפצי אמנות, מידע על גלריות, בעלי מקצוע, תערוכות ואירועים ועוד. את האתר מפעילים אבי גולדשטיין ומוטי הררי.

 

קולקט - אתר מגזיני איכותי ואסתטי, המציג מאמרים וכתבות ממקורות שונים אודות תחומי אספנות שונים, ומפעיל גם מערכת פורומים. עוסק בין היתר במטבעות ושטרות, בולים, רכבי אספנות, עטים, יינות, כרטיסי חיוג וגם יצירות אמנות.

 

הדרגה - איך לקבל ויזה

 

עורכי הדין ליעם שוורץ וצביקה קן-תור, מומחים ומובילים בתחום הרגיש של אשרות הכניסה לצפון אמריקה, הוציאו לאור בימים אלה ספר הדרכה מקיף אודות סוגי האשרות הקיימות והקריטריונים המורכבים לקבלתן. נוכח הדינמיות והשינויים התכופים בחקיקה ובתקינה בתחום זה, יצרו השניים במקביל מתחם רחב באתר הבית של משרדם, שמיועד אך ורק לקוני ספרם.

 

הם מספקים עדכונים, עונים על שאלות ספציפיות של הקוראים, ומשלימים את המידע המופיע בספר מניסיונם המקצועי. המידע באתר חסום בסיסמה (המתקבלת עם רכישת הספר), וכולל גם מילון מונחים, אפשרות להורדת טפסים עדכניים, מדריכי רילוקיישן למדינות שונות בעולם ועוד.

 

אינדקס - מעדיפים אום

 

הסימן ההודי, שהגייתו מפיקה את צלילי המנטרה אום, האופיינית לסוגים שונים של מדיטציות, הוא גם שמו של שער גלישה חדש וקטן, המבקש להציג את האתרים הגדולים והאיכותיים באמת ברשת הישראלית. האינדקס הזה משקלל את הדירוג שמעניק כל גולש לאתרים המופיעים בו ביחד עם מספר הכניסות של גולשים לאתרים השונים, ובכך מייצר את רשימת המועדפים הכלל ישראלית, או אם תרצו - הרייטינג של הרשת.

 

תשבץ - עשה במו ידיך

 

שירות חדש למנהלי אתרים שמעוניינים להגיש לגולשים תשבץ בתחום התוכן של האתר. תוכנה קטנה המאפשרת בנייה פשוטה וקלה של תשבצי פלאש, תוך שליטה על השפה והעיצוב. השירות בתשלום.

 

אינדקס - ילדים בגנים

 

מסיבה שאי אפשר להסביר מושקים בזה אחר זה אתרי אינדקס לגני ילדים, אולי מתוך תחושה של היזמים, שבתחום הזה גלום פוטנציאל עסקי כלשהו, והראשון שיצליח למתג עצמו ברשת כמוביל - ייקח את הקופה. בינתיים - לא קופה ולא נעליים, ולאינדקסים היותר-ותיקים מצטרף כעת גם הגננת, המאפשר חיפוש על מאגר גני ילדים בכל הארץ, שמפעיליהם משתייכים לכל הארגונים. לשיפוטכם.

 

מקבץ: הצחוקיה כמדי שבוע, סדרת קישורים משעשעים ואתרים מעניינים באדיבות קוראי המדור:

 

פנה את המתנגדים - משחק פלאשי סר טעם, אבל ברוח הזמן: עורק תנועה ראשי, אחד אריק שרון על שופל ענק, והרבה כתומים קטנים ונמרצים נשפכים מכל עבר בניסיון לחסום את הכביש.

אתם אריק, ואתם צריכים למנוע מהם לפקוק את המדינה (שלח: אופיר אלבז).

 

מהלב - בעוד הקליפ משופע הכוכבים של תנו לו צ'אנס מתפמפם ללא הפסקה בערוץ 24, מציג האתר הפרטי של קובי אקסלרוד את גירסת הרשת ללהיט, תוך שימוש בגלריית תמונות בסיסית ופעלולי פלאש פרימיטיביים. בכל זאת, תנו לו צ'אנס (שלח: עמית פל).

 

עמוד ראשון עולמי - לא בהכרח משעשע, אבל מעניין ויעיל: מוזיאון העיתונות המקוון בארה"ב מאפשר ניווט נוח ופלאשי על גבי מפת העולם,

ובאמצעותו הצצה בעמודים הראשונים של כל העיתונים החשובים בעולם, שיצאו לאור באותו יום עצמו (שלחה: ריטה גפן).

 

האבל מצלם - ומעניין אחרון ודי. גלריה מרשימה ומרתקת של תמונות חלל וגרמי שמיים, שנובעות מפעילותו ומשימותיו של האבל, טלסקופ החלל הענק של נאס"א, לצד יצירות שנעשו בהשראת המידע שהגיע באמצעותו אלינו (שלח: גבריאל קרדה).

 

הערה: ייתכן קושי בגלישה לחלק מהאתרים בשל עומס הגולשים.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים