שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  ליאור אשכנזי: "ניסיתי את כל סוגי הסמים"

  השחקן בראיון לעיתון "הארץ": "תל אביב היא עיר של נרקומנים. מה לעשות שאני נמצא בסביבה שזה נגיש"

  מוסף "הארץ" מפרסם היום (ה') ראיון מקיף עם השחקן ליאור אשכנזי בו הוא מתוודה על שימוש בסמים ומדבר על התהילה, הדיכאונות והגירושים. 

   

  "ניסיתי את כל סוגי הסמים", אומר אשכנזי לעיתון, "אני אוהב לחוות דברים. זה לא משהו שאני מתבייש בו. אתה בודק גבולות כל הזמן. כשהרצתי שורות קוקאין בשירותים של מועדונים תיארתי את החוויה, אם תסלח לי, כ'הו, זה בן זונה', אותו דבר גם כשניסיתי כדורים. אז אנשים רואים אותך ואומרים: איזה מסכן, הוא נרקומן".

   

  ועוד אמר בנושא השחקן: "תל אביב היא עיר של נרקומנים. מה לעשות שאני נמצא בסביבה שזה נגיש. לפעמים סתם מתוך ערבים מעושנים של ג'וינטים יוצאים עם חבורה של שחקנים או יוצרים ומסניפים קוק. קח למשל את חבורת לול. כל התרבות שלנו מבוססת על זה. אני לא מתחסד, אבל הפכו אותי לנרקומן של הרואין. טענו שאני עובד רק בשביל המנות. מי שמכיר אותי יודע שסף הכאב שלי מאוד נמוך. אני רואה מחט ומתעלף, אני לא מבין בהזרקות. כל דבר אחר מקובל עלי אבל זה כואב, קיבינימט".

   

  על ההצלחה אמר אשכנזי: "זה היה כמו טריפים, היי גבוה ואז כמה ימים של דיכאון נוראי. כמו בסמים אתה ממתין לטריפ הבא, לשורה הבא. אתה מתמכר.

  אדרנלין זה חומר ממכר. אתה נכנס ללופ מטורף. מלמדים אותך להתמודד עם כישלון, אבל לא עם הצלחה. רגע אחד מופרשות לך מהמוח כמויות אדרנלין, וברגע שני אין כלום. שגרה. אני מסיים הצגה, אין לי באמת לאן ללכת, חוזר הביתה, לטלוויזיה, ועוד רואה את עצמי על המסך, שואל מה אני עושה לעזאזל בסדרה הזאת". 

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים