שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  מתיחת פנים לפורד פיאסטה

  בישראל היא כבר לא משווקת, אך באירופה זוהי אחת המכוניות החשובות ביותר של פורד. מנובמבר, תזכה הפיאסטה למתיחת פנים - יחד עם הפיוז'ן


   

  בתערוכת פרנקפורט מציגה פורד את מתיחת הפנים לפיאסטה, רענון ראשון לסופר-מיני שהוצגה בשנת 2002 ואף שווקה בישראל במשך תקופה קצרה. בהעדר תיבה אוטומטית ונוכח שמרנות הנציג המקומי, כשלה הפיאסטה ושיווקה בישראל הופסק. באירופה, לעומת זאת, נמצאת הפיאסטה עדיין בשיא אונה.

   

  מתרעננת

   

  הפיאסטה המחודשת נהנית מעיצוב מעודכן, כזה שנראה - בתמונות לפחות - טוב מבעבר. עם זאת, לא מדובר במהפך של ממש, והפיאסטה נותרת דומה מאד למכונית שהוצגה לפני שלוש שנים. לצד הפיאסטה, ביצעה פורד מתיחת פנים גם לפיוז'ן, המיקרו-וואן המבוסס על אותה פלטפורמה. גם במקרה זה השינויים הקוסמטיים זניחים, ולעומת הפיאסטה אף קשים יותר לזיהוי.


   

  בתא הנוסעים של שתי המכוניות מבטיחה פורד עיצוב מסוגנן יותר ואיכות חומרים משופרים, אם כי השינוי ככל הנראה לא גדול. מתחת למכסה המנוע, תמשיך הפיאסטה להצטייד באותם מנועים ותיבות הילוכים כבעבר, ובמילים אחרות - תיבת הילוכים אוטומטית שתושיע אותה בישראל עדיין איננה בנמצא.

   

  מלבד הקוסמטיקה, תהנה הפיאסטה ממבחר חדש של גוונים למרכב ולתא הנוסעים, כמו גם מתוספות אבזור חדשות שלא הוצעו בעבר, כמו גם משינויים ברמות הגימור. לישראל היא כאמור לא צפויה לחזור, ואנחנו נצטרך להמתין בסבלנות לדור הבא, שיתבסס כבר על פלטפורמה אותה מפתחת מאזדה.


   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים