שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  ההצגה הכפולה של גילה אלמגור

  השחקנית השתתפה אמש בשתי הצגות במקביל: "מי שחלם" ו"מונולגים מהוואגינה". איך היא עשתה את זה? "באתי במיוחד עם נעלי ריצה כדי שאני אוכל לפזז בין ההצגות"

  "ההצגה חייבת להימשך", אומרת הקלישאה, וגילה אלמגור כנראה הפנימה אותה.

   

  חוסר תיאום בלו"ז גרם לכך ששתי הצגות שונות בהן מככבת אלמגור שובצו לאתמול בערב (שבת). אלמגור חשבה, התלבטה - ובסוף החליטה לשחק בשתיהן גם

  יחד. וכך - בשעה 21:00 החל בהיכל התרבות בתל-אביב המחזמר "מי שחלם" על חייו של יצחק רבין ז"ל. באותה השעה בדיוק החלה ההצגה "מונולוגים מהוואגינה" בתיאטרון "הבימה", הממוקם בצמוד להיכל. 

   

  ב"מי שחלם" משחקת אלמגור את לאה רבין. היא מופיעה בפתיחתה של ההצגה, יורדת, וחוזרת לבמה רק בתחילת המחצית השנייה. גילה ביצעה את קטע הפתיחה בהיכל התרבות, ירדה מהבמה, רצה אל אולם תיאטרון "הבימה", ועלתה על הבמה רגע אחרי שסיימה להחליף בגדים. לאחר סיום "מונולוגים מהוואגינה" היא רצה בחזרה להיכל התרבות, ישר אל המערכה השנייה של "מי שחלם" וסיימה עם שאר המשתתפים את ההצגה.

   

  "שתי ההצגות היו ממש דלת מול דלת", מספרת אלמגור, "ושתיהן היו מפוצצות עד אפס מקום. כשהסצנה הראשונה ב'מי שחלם' הסתיימה, בדיוק החלה 'מונולוגים מהוואגינה'. באתי במיוחד עם נעלי ריצה כדי שאני אוכל לפזז בין ההצגות. עשיתי את ההצגה נהדר, רצתי בחזרה להיכל התרבות, עליתי על הבמה, והכל עבר נפלא. החוכמה היא לעשות את כל המאמץ בלי לוותר, הייתי רגועה מאוד, וידעתי שאני אתגבר על זה, וזה עבד".

   

  בנוסף למבצע שביצעה אלמגור, בהיכל התרבות התרחשה דרמה נוספת כשמאות צופים נשארו בחוץ עם פתיחתה של ההצגה, בגלל מצוקת חנייה בחוץ. לאחר כמה דקות כולם הוכנסו לאולם בו זמנית בעוד ההצגה ממשיכה. הצופים נתקלו בצפיפות, והתיישבו ביציע ההיכל. מהקהל נשמעו צעקות ותלונות לעבר הבמה, וההצגה הופסקה למספר דקות. צוות ההפקה ארגן את סידורי הישיבה והרגיע את הקהל, וההצגה נמשכה. 

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים