שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  האישום: ההורים התעללו פיזית ומינית בתינוק
  בני הזוג מאלעד נאשמים יחד בהתעללות בקטין חסר ישע ובמעשה מגונה בקטין בנסיבות אינוס. האב המשיך לטעון לחפותו: "אם הם אומרים שהמעשים היו לי נעימים, אז למה הפסקתי את זה?". התובעת: "ההורים נהגו בבנם התינוק כבבובת מין וככלי שרת בידם לסיפוק מאוויהם המיניים והסוטים כאשר האם היא זאת שמבצעת בתינוק את המעשים לצורך סיפוקם המיני של השניים ובעלה צופה". הפרקליטות מבקשת את הארכת מעצרם

  לבית המשפט המחוזי בתל אביב הוגש הבוקר (יום ה') כתב אישום נגד זוג ההורים מאלעד הנאשמים בהתעללות פיזית, רגשית ומינית בבנם הפעוט, בן 11 חודשים. השניים נאשמים בהתעללות בקטין חסר ישע ובמעשה מגונה בקטין בנסיבות אינוס. בכתב האישום נאשמים שני ההורים ביחד בהתעללות בתינוק. הפרקליטות ביקשה הבוקר מבית המשפט להחזיר את האב, הנמצא במעצר בית, למעצר עד תום ההליכים המשפטיים נגדו ולהאריך את מעצרה של האם.

   

  על פי כתב האישום, החל מיוני 2005 ועד לאחרונה נהגו ההורים לבצע ביחד בתינוק בן ה-11 חודשים מעשים מגונים ולהתעלל בו מינית, פיזית ונפשית. על פי המקרים המתוארים בכתב האישום, ב- 4.9.2005 שכבה האם במיטה בחדר השינה כאשר פלג גופה התחתון חשוף והתינוק שוכב לצידה.


  האם המתעללת, היום בבית המשפט (צילום: תומריקו)

   

  האם הסירה את החיתול של התינוק והחלה מקרבת ומרחיקה את פיה אל איבר מינו מספר פעמים, כל זאת כאשר אבי התינוק צופה במעשים ואף מעודד אותה להמשיך בהם וזאת לטענת הפרקליטות לצורך גירוי וסיפוק מיני של שניהם. עוד בכתב האישום נטען כי באותו יום, סמוך לחצות, בחדרו של התינוק נעמדו ההורים בסמוך למיטתו כאשר האם לבושה בבגדיה התחתונים בלבד, אז היא הסירה את חיתולו ונכנסה למיטה שלו ורכנה כלפיו. בהמשך היא התפשטה לגמרי, הרימה את התינוק העירום והשכיבה אותו מעליה במיטה וכל זאת כאשר האב נוכח בחדר ומעודד אותה להמשיך ולבצע את המעשים.

   

  בתאריך ה-6.9.05 האם שכבה במיטתה עירומה כאשר התינוק בסמוך אליה ובהמשך הניחה את התינוק על איבר מינה ואוננה באמצעות גופו כאשר היא מכוונת את ראשו לכיוון איבר מינה וכל זאת כאשר האב נמצא בסמוך וצופה במעשים. בהמשך אחזה האם ברגליו של התינוק כאשר ראשו מופנה כלפי מטה וטילטלה אותו מספר פעמים.

   

  ארבעה ימים מאוחר יותר, בחדר השינה של ההורים, נאשמת האם כי החלה לאונן כשהיא עירומה, כאשר בעלה שוכב לידה והתינוק ביניהם. בהמשך הביא האב את התינוק ממיטתו למיטה של חדר השינה של שניהם. שם האם רכנה לעבר התינוק וחיככה את איבר מינה בגופו, כאשר היא מעליו וכל זאת כשבעלה צופה במעשים ומעודד אותם.

   

  באותו יום, שעתיים מאוחר יותר, שוב הביא האב את התינוק למיטת חדר השינה וכאשר השניים שוכבים לצידו, החל הנאשם ללטף ולנשק את התינוק ובהמשך הרימה האם את התינוק, הניחה אותו על גופה העירום, כאשר רגליה פסוקות ובעלה מעודד אותה להמשיך במעשים. באותו יום שוב הביא האב את התינוק למיטת חדר השינה ומסר אותו לאם, אז החלה לנשק אותו בכל חלקי גוף ואז הרימה את שמלתה והחלה לאונן על גופו של התינוק.

   

  בשלב מאוחר יותר החדירה את ידיה מתחת לחיתולו של התינוק, עיסתה את ישבנו ונישקה אותו בפיו וכל זאת כאשר האב נמצא בסמוך אליהם. כחצי שעה לאחר מכן שוב החלה האם לבצע מעשים מגונים בתינוק כשהיא משתמשת בו לצורך סיפוקה המיני. לטענת הפרקליטות, מדובר בעשרות מקרים של התעללות מינית בתינוק ולכן מבקשים הבוקר להאריך את מעצרם עד תום ההליכים המשפטיים נגדם.

   

  התובעת, קרן לוי, כותבת בבקשת המעצר עד תום ההליכים המשפטיים כי ההורים נהגו בבנם התינוק כבבובת מין וככלי שרת בידם לסיפוק מאוויהם המיניים והסוטים כאשר האם היא זאת שמבצעת בתינוק את המעשים לצורך סיפוקם המיני של השניים ובעלה צופה במעשה, מעודד אותה ומקיים עימה יחסי מין מייד לאחר מכן.

   

  לדבריה, "נסיבות המקרה מזעזעות עד כי לא ניתן להעריך במילים. מדובר במסכת שנמשכה חודשים רבים, כאשר מדובר בזוג הורים אשר התעלל בצוותא בתינוק החל מגיל שלושה חודשים".

   

  אבי התינוק: אם המעשים היו נעימים לי, אז למה הפסקתי?

   

  אבי התינוק המשיך לטעון גם היום לחפותו. עם הגיעו לבית המשפט אמר: "עצם זה שאני נוכח בקלטות מוכיח את זה שניסיתי לבלום את המעשים. אם הם אומרים שהמעשים היו לי נעימים וזה היה לי נוח וכיף, אז למה הפסקתי את זה? למה הם לא הגישו כתב אישום על כך שהיא היכתה אותי ואת הסימנים של המכות שלה והנשיכות שלה רואים עד היום וגם הם מתועדים בקלטות. התמלולים והקלטות מוכיחים שגם אני וגם הילד קורבנות שלה וזו אישה מפחידה וקשה. אני מרגיש היום מושפל ואני לא מאמין שאני בכלל ניצב בפני כתב אישום לאחר החוויות הקשות שעברתי. הכל עורבא פרח ובסוף הילד יחזור לחזקתי".

   

  עורך דינו, אוריאל בן אסולי, אומר כי לצערו המשטרה מתעלמת מההתעללות הקשה שהאב עבר. "כעת ניתן יהיה להאשים את משטרת ישראל, שהם מתעדים במצלמות שלהם בכביש נהגים שנוסעים במהירות וניתן יהיה להגיד נגדם שהם שותפים למעשה. אני חושב שיש לנו בעיה כחברה לקבל את זה שגם גבר עלול ליפול קורבן למעשה אלימות". 


  פורסם לראשונה 06/10/2005 08:41

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: תומריקו
  האם המתעללת בבית המשפט
  צילום: תומריקו
  צילום: רענן בן צור
  האב מובא להארכת מעצרו
  צילום: רענן בן צור
  מומלצים