שתף קטע נבחר

בלעדי: קיבוץ נאות מרדכי מוכר את טבע נאות

בעקבות הצעת רכש שקיבלו החליטו חברי הקיבוץ למכור את השליטה בחברת נעלי הנוחות. החברה, המפעילה 16 חנויות, מעסיקה 200 עובדים ומחזורה השנתי מסתכם ב-110 מיליון שקל

חברי קיבוץ נאות מרדכי החליטה למכור את השליטה בחברת הסנדלים והנעליים של הקיבוץ, טבע נאות. כך נודע ל-ynet. ההחלטה התקבלה בעקבות הצעת רכש שקיבל הקיבוץ.

 

חברי הקיבוץ החליטו לנהל משא ומתן עם הרוכשים, במטרה לסיים אותו ולמכור את החברה עד סוף שנת 2005.

 

חברי קיבוץ נאות-מרדכי קיבלו לראשונה בונוס על חלקם ברווחי מפעל הנעליים של הקיבוץ, טבע-נאות. הרווח לשנת 2004 הסתכם ב-1.5 מיליון שקל והוא יחולק ל-300 החברים במשק - לפי הוותק. כל חבר יקבל בממוצע אלפי שקלים.

 

טבע-נאות נמצאת בבעלות מלאה של הקיבוץ. המפעל הוקם ב-1942, ומתמחה כיום בייצור נעלי נוחות וסנדלי נוחות. הוא ממוקם בחצר הקיבוץ, מעסיק כ-200 עובדים ומחזורו השנתי מסתכם ב-110 מיליון שקל. היצוא מסתכם ב-68 מיליון שקל. לחברה יש 16 חנויות, ולאחרונה היא חתמה על הסכם לפתיחת רשת חנויות בגרמניה תחת השם נאות-שופ. 

 

יו"ר המפעלים התעשייתיים של החברה, ישראל עוז, אישר את הדברים ואמר: "התקבלה החלטה עקרונית להכניס שותף לחברה ולאפשר את השליטה, אנחנו מנהלים בימים אלה משא ומתן עם מספר גורמים העשויים להיות שותפים פוטנציאליים".  

 

המידע הראשוני הגיע באמצעות האי-מייל האדום

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים