שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  "לא רציתי שנסיבות מותה יישארו בגדר שמועה"
  המשוררת דליה רביקוביץ לא התאבדה, כך טוען בנה עידו קליר בראיון ל"ידיעות אחרונות". דו"ח נתיחת הגופה מדגיש כי מותה נגרם מכישלון חריף של הלב

  המשוררת דליה רביקוביץ, שהלכה לעולמה לפני כחודשיים, לא התאבדה - כך טוען בנה עידו קליר בראיון ל"ידיעות אחרונות". דו"ח נתיחת הגופה החתום בידי הפתולוג ד"ר ריקרדו נחמן מדגיש כי מותה של רביקוביץ נגרם קרוב לוודאי מכישלון חריף של הלב.

   

  עידו קליר, בנה של רביקוביץ, מדבר לראשונה על הממצאים החדשים: "ברגע שקמתי בבוקר היה לי ברור שנתיחה היא הדבר הנכון", הוא מספר ל"ידיעות אחרונות", "לא רציתי שנסיבות מותה יישארו בגדר שמועה, ומצד שני ידעתי, שאם אגיד שאמא לא התאבדה, אנשים יחשבו שזה מהרהורי לבי. רציתי תמיכה מדעית".

   

  עוד דווח כי עם קבלת הממצאים התקשר קליר לכמה רופאים, כדי להבין טוב יותר במה מדובר, והתייעץ עם עורכי-דין ממשרדו של אביו, עו"ד חיים קליר, המתמחים בתביעות ביטוח חיים. כולם, לדבריו, הסבירו לו את הממצאים באותה הדרך: אמו לא נפטרה ממנת יתר של תרופות, אלא מהפרעה בקצב הלב.

   

  קליר משחזר גם את הרגע בו מצא את גופתו של אימו: "לא מצאתי אותה במיטה, אלא על רצפת חדר האמבטיה, כשמים זורמים בכיור. אחרי מה שראיתי שם באותו
  הלילה, אני לא יכול להישאר שם לבד, בוודאי לא לגור שם. האירוע הזה של מציאת גופתה נשאר אצלי כל-כך טראומטי, שאני לא יכול להיכנס לבית בלי להרגיש שהיא עדיין נמצאת שם, אבל לא בחיים, בלי לחשוב: 'אלוהים יודע מה אני אמצא שם הפעם', למרות שהגיונית אני יודע שכלום".

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים