שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  גברים עם כבוד

  ויוה פלטינה, 150 פרקים

  פרקים 152-150

   

  קורטלה משכנע את רנטו לחסל את קרלו כדי שלא יסכן את יתר בני המשפחה. רוקו מנסה לארגן לעצמו ולאנחלה תעודת נישואין כדי שיוכלו לאמץ את אוגוסטו. לוקה מגלה את סנטינו עם מוניקה. קרלו מבין שרנטו מתכוון לחסל אותו ומבקש ממנו שייעשה זאת כיוון שאינו מסוגל להרוג את עצמו.

   

  לוקה מצליח לשחרר את סנטינו ומוניקה נלקחת לאשפוז בכפייה. לוקה מצליח לחלץ את התינוק אוגוסטו ממכירתו לאנשים זרים. לוקה ומריה מתחתנים. קרלו בורח למקום המסתור של כרמלה, ובכוונתו להתאבד. רנטו וחבריו מזייפים גופה, אבל קורטלה לא "קונה" את זה ומעלה את המחיר.

   

  כל בני המשפחה ועמיתיהם מחיטים לנוס על נפשם, כל אחד למקום אחר, אף שקורטלה נרצח. במפגש המשפחתי כעבור חמש שנים שבהן הם לא התראו, אלברטה וקרלו נישאים וסנטינו, בנם של לוקה ומריה , מספר מה אירע לכל אחת מהדמויות בחלוף השנים. (פרק אחרון)

   

  פרקים קודמים:

   

  פרקים 150-148

   

  אלחנדרו מציע למריה את עזרתו. הם מקבלים רמז על מוניקה וכרמלה. מוניקה מתכננת לעזוב את המדינה עם סנטינו ולפני כן היא מתקשרת למריה כדי שזו תיפרד ממנו. מריה נפגשת עם מוניקה, ואלחנדרו נהרג במהלך המפגש הזה מיריה של מוניקה. מוניקה לוקחת איתה את סנטינו. מריה ולוקה נפגשים.

   

  לוקה ודנילו חוזרים מהמלחמה. מריה מספרת ללוקה שמוניקה חטפה את התינוק שלהם. המשטרה עוצרת את פיו. אנחלה ורוקו נדרשים להחזיר את אוגוסטו הקטן לבית היתומים. לוקה נפגש עם מוניקה ומנסה לקחת ממנה את התינוק.

   

  קורטלה משכנע את רנטו לחסל את קרלו, כדי שלא יסכן את שאר בני המשפחה. רוקו מנסה לארגן לעצמו ולאנחלה תעודת נישואין כדי שיוכלו לאמץ את אוגוסטו. לוקה מגלה את סנטינו עם מוניקה. קרלו מבין שרנטו מתכוון לחסל אותו ומבקש ממנו שייעשה זאת כיוון שאינו מסוגל להרוג את עצמו.


  פורסם לראשונה 20/10/2005 13:45

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים