שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  מחזה חדש של שלומי מושקביץ נגנב מביתו
  "שנתיים של עבודה ירדו לטמיון. אני מסתובב כמו סהרורי בשוק הפשפשים מנסה למצוא קצה של חוט", אומר המחזאי

  ושוב: גנב חדר לבית ויוצא ממנו עם מחשב ובו תכנים חשובים, לא מגובים, שלבעליהם אין שום דרך לשחזר. זה קרה בחודש דצמבר לאסף אמדורסקי עם טקסטים של שירים חדשים שכתב וזה קרה הלילה למחזאי והמתרגם שלומי מושקוביץ שעמל במשך שנתיים על מחזה חדש שנשמר על מחשב שנגנב מביתו.

   

  לפנות בוקר פרץ גנב לביתם של מושקוביץ ובת זוגו, הבמאית דדי ברון, ברחוב רבדים ברמת החייל ונעלם כשברשותו מחשב Compac נייד ובתוכו המחזה.

  "כנראה השארנו את החלון פתוח והוא פשוט נכנס, לקח את הלפטופ והסתלק. הוא לא נגע בשום דבר אחר, רק המחשב נעלם. זה מחשב בן שש שנים שלא שווה כלום, אבל החומר בפנים זה שנתיים של עבודה שירדו לטמיון. אני בייאוש גדול", אומר מושקוביץ.

   

  על הלפטופ מצויה הגרסה האחרונה למחזה, "יאיר כוכב", שמושקוביץ כתב לתיאטרון "הבימה", לצד מכלול עבודתו בחמש השנים האחרונות כולל המחזה "שבוע" שהציג ב"הבימה" ותרגומים שכתב למחזות "פילומנה", "מותו של סוכן" ו"מונולוגים מהואגינה".

   

  "יש לי גיבוי לקטעים של סצינות מתוך המחזה אבל אין שום גרסה שקרובה לגרסה הסופית. אני מאוד מקווה שהחומרים האלה יפלו לידיים של מישהו שיקרא את הידיעה ויחזיר לי אותם. אני חוזר ואומר למחשב עצמו יש ערך שולי בשוק ואני מוכן לשלם הרבה כסף למי שיחזיר לי את תכניו", אמר המחזאי.

   

  מושקוביץ לא רואה טעם לפנות למשטרה, וסומך על טוב ליבם של האנשים. "אני מסתובב כמו סהרורי בשוק הפשפשים מנסה לדבר עם אנשים, למצוא קצה של חוט. אני משער שאיזה נרקומן גנב את המחשב וינסה למכור אותו פה".

   

  לכל היודע דבר על מקום הימצאו של המחשב או כל מי שהתגלגלו לידיו התכנים המדוברים מוזמן לפנות למושקוביץ בכתובת המייל shlodedi@netvision.net.il

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים