שתף קטע נבחר

בקרוב: תרסיס המעורר בנשים חשק מיני

חברה קנדית פיתחה תרסיס הזלפה לאף המכיל הורמון טבעי שמעורר חשק מיני בתוך דקות ספורות. הנבדקים דיווחו שחשו רטט עז ותשוקה מינית. השיווק צפוי בעוד 3 שנים

אם עד עכשיו הרגשתן מקופחות מבחינת היצע התכשירים להגברת ההתעוררות המינית, אתן יכולות להירגע: חברה קנדית פיתחה תרסיס מיוחד שנועד לעורר בנשים חשק מיני. ולא זו בלבד, המחקר, הנמצא כעת בשלביו האחרונים, גילה כי התרסיס פועל גם על היצר המיני הגברי. לדברי מפתחי התכשיר, די בהזלפה בודדת של התרסיס לתוך האף כדי להעלות את היצר המיני בקרב המשתמשים.

 

התכשיר הקרוי PT-141 הוא גירסה סינתטית של הורמון טבעי בגוף. על פי הודעת חברת פלטין הקנדית, שפיתחה את התכשיר, בניגוד לוויאגרה המרחיבה כלי דם ובכך גורמת לזיקפה, פעילות התרסיס מתמקדת במוח. עובדה זו הופכת את התכשיר לבטוח יותר גם עבור אלה הסובלים ממחלות לב וכלי דם, עליהם נאסר להשתמש בוויאגרה ובתכשירים בעלי השפעה דומה על כלי הדם.

 

נבדקות שהשתתפו במחקר על התרסיס מעידות שבתוך דקות ספורות לאחר הזלפתו לאף, הן חשו רטט עז ועלייה בדופק הלב, התשוקה המינית גברה ואיתה עלה החשק לקיים יחסי מין. גם גברים שהשתמשו בתרסיס דיווחו שהוצפו באנרגיות מיניות וב"חרמנות".

 

השלב השלישי בניסויים הקליניים בתכשיר צפוי להתחיל בתוך מספר חודשים, אז יועברו התוצאות למינהל המזון והתרופות האמריקני, ה-FDA, שיבחן האם התרופה בטוחה ויעילה לשימוש. על פי הערכות המפתחים, שיווקה של התרופה צפוי בתוך כשלוש שנים.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: סי די בנק
עכשיו בא לך?
צילום: סי די בנק
ד"ר רק שאלה
מחשבוני בריאות
פורומים רפואיים
מומלצים