שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  TCM ו-Cartoons Network יורדים מהכבלים
  בעקבות הסכסוך עם חברת "טרנר" יורדים שני הערוצים מ-HOT
  לקוחות HOT נאלצו להיפרד היום (א') בצהריים מהערוצים TCM ו-Cartoons Network. זאת בעקבות מחלוקת שהתגלעה בין HOT וחברת "טרנר", המפיצה את הערוצים. יחד עם זאת תמשיך חברת הכבלים לספק ללקוחותיה את את ערוץ החדשות CNN, שגם אותו מפיצה חברת "טרנר".

    

  שני הצדדים מחזיקים בגרסאות שונות לגבי המחלוקת: "טרנר" טוענת שהערוצים ינותקו בעקבות חובות כספיים שצברה HOT כלפי החברה, ואילו HOT מתעקשת שחובות כאלה אינם קיימים. מ"HOT" נמסר כי הורדת הערוצים נעשתה ביוזמתם, בעקבות סירובה של "Turner" לעדכן את הערוצים ולהתאימם לקהל הישראלי, או לחילופין להתאים את עלותם למחירים המקובלים עבור ערוצים שאינם מבצעים לוקליזציה.

   

  מחברת "טרנר" נמסר כי "HOT כשלה בפתרון החובות והמחויבות הכספיות וחרף הסבלנות הגדולה כלפיה בחודשים החולפים, חוסר תום הלב בו התנהלה פגעה באמינות שלה. בצער נשארנו ללא כל ברירה אחרת אלא לנתק את שני הערוצים". החל משעות הצהריים מופיעה שקופית בשני אפיקי הערוצים הנ"ל, בו מודיעה HOT כי "לצערנו נציגי ערוץ TCM/ cartoon הודיעו לנו כי מיום 27.11.05 איננו רשאים להמשיך ולשדר אותו", ומפנה את הלקוחות שמעוניינים לוותר על החבילה שכוללת את הערוצים או לקבל החזר כספי, אל שירות הלקוחות של החברה.

   

  לאחרונה קיבלה HOT מכתב אזהרה לפיו גם ערוץ ה-CNN ינותק בעקבות חוב של כ-200 אלף דולרים, אך בעקבות מו"מ ארוך הוסדרה המחלוקת והערוץ ישאר

  בחבילת הערוצים שמספקת החברה. HOT משלמת עבור שלושת הערוצים כ-4 מיליון דולרים בשנה. ההערכה היא כי חברת YES משלמת מחצית מהסכום עבור אותם הערוצים, בשל הסכמים שונים.

    

  לטענתם של נציגי הכבלים, ערוץ TCM ממשיך לשדר סרטים קלאסיים מיושנים (עם תרגום), מסרב לעדכן את מאגר הסרטים ומרבה למחזר. לערוץ רייטינג נמוך מזה של ערוץ MGM המקביל, ולאחרונה חלה ירידה נוספת באחוזי הצפייה בערוץ. ערוץ cartoons משדר סדרות אנימציה ללא תרגום, ולאחרונה ירדה מלוח השידורים שלו הסדרה הפופולרית "טום וג'רי", מהלך שגרר תלונות מצופים רבים.

  פורסם לראשונה 27/11/2005 10:20

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים