שתף קטע נבחר

קסטרו ממשיכה למכור מוצרי פרווה בסניפים

קסטרו הבטיחה להפסיק לשווק את מוצרי הפרווה עד סוף נובמבר, אולם בינתיים ממשיכים להימכר בסניפי הרשת מוצרים עם פרווה. קסטרו: הוצאנו את הפריטים העשויים בכללותם מפרווה

קסטרו ממשיכה למכור מוצרים עם פרוות בסניפי הרשת ברחבי הארץ. זאת, למרות שלפני מספר שבועות הבטיחה הנהלת החברה לנציגי "תנו לחיות לחיות" כי היא "תפסיק לשווק את מוצרי הפרווה לכל המאוחר עד סוף חודש נובמבר 2005".

 

מתלונות שהגיעו לידי ynet עולה, כי בסניפי הרשת ממשיכים להימכר מוצרים עם פרווה. דובר קסטרו מסר בתגובה, כי "חברת קסטרו עומדת בהבטחתה והוציאה את כל פריטי האופנה העשויים בכללותם מפרווה מכל חנויות הרשת. בקולקציית חורף 2006 ישנם פריטים בודדים המשלבים בעיצובם עיטורי פרווה, כמו עיטור צווארון או עיטור כובע. פריטים אלו יימכרו בחנויות הרשת עד תום עונת החורף. בהמשך להבטחתה, קסטרו הפסיקה לעצב ולייצר פריטים עשויים פרווה ו/או מעוטרי פרווה. החל מהחורף הבא לא יהיו כלל מוצרי פרווה בקסטרו".

 

המאבק נגד קסטרו החל לפני מספר חודשים, לאחר שרשת האופנה השיקה את קולקציית החורף שלה והודיעה, כי היא כוללת בגדים עם פרוות שועלים וארנבות. מאז הפגינו פעילים למען זכויות בעלי חיים נגד החברה וקראו לחרם צרכנים. לפני כחודשיים הודיעה החברה, כי היא תפסיק לשווק את הבגדים בשילוב הפרוות עם תום המלאי, אך הפעילים לא הסתפקו בהודעה זו ודורשו להוריד את המוצרים במיידי.

 

לאחר הפגנות מול סניפי הרשת, בעיקר מול הסניף המרכזי בדיזנגוף בתל אביב ופגישות שערכה הנהלת החברה עם פעילים למען זכויות בעלי חיים, הודיעה קסטרו, כאמור, כי החל מסוף נובמבר לא יימכרו יותר מוצרי פרווה. מסתבר שההבטחה היתה רק לגבי מוצרים העשויים בכללותם מפרווה. 

  

המידע הראשוני התקבל באמצעות האי-מייל האדום

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים