שתף קטע נבחר

 • חדשות וכתבות
הכי מטוקבקות

  חדש מפרטנר: גיבוי אלחוטי לספר טלפונים

  חברת פרטנר השיקה היום שירות חדש המאפשר ללקוחותיה לגבות את מספרי הטלפונים השמורים בזיכרון כרטיס ה-SIM לאתר אינטרנט ייעודי

  חברת פרטנר השיקה היום שירות חדש הקרוי "גיבוי ספר טלפונים" המאפשר ללקוחותיה לגבות את מספרי הטלפונים השמורים בזיכרון כרטיס ה-SIM באתר אינטרנט ייעודי , כך שבמקרה של אובדן או תקלה במכשיר הנייד, הלקוח יכול לשחזר את מספרי הטלפון שהיו שמורים בזיכרון.

   

  נוסף על גיבוי מספרי הטלפון, בעזרת השירות ניתן גם להוסיף אנשי קשר דרך האינטרנט דרכו ניתן גם לעדכן את כרטיס ה-SIM. כמו כן, השירות מאפשר ללקוח לחייג בחיוג קולי לכל המספרים ששמורים בזיכרון, ללא צורך בכל פעולה במכשיר עצמו על ידי חיוג למספר 085*, ועל ידי אמירת שם איש הקשר למערכת שתקשר אותו ליעד המבוקש. המערכת פועלת על אנשי קשר גם באנגלית וגם בעברית.

   

  כיצד זה פועל

   

  מיד עם הכניסה אל אתר הגיבוי, יתבצע גיבוי אוטומטי של כרטיס ה-SIM במכשיר. נתוני אנשי הקשר יועתקו מהמכשיר אל אתר וישמרו בו. לחיצה על כפתור "עדכון לכרטיס ה-SIM" בסרגל הניווט הימני תגרום לעדכון כרטיס ה-SIM במכשיר.

   

  כמו כן, כל השינויים שיבוצעו בספר הטלפונים שבאתר יועתקו לרשימת אנשי הקשר ומספרי הטלפון במכשיר באופן אוטומטי.

  בנוסף לדרכי הגיבוי הנעשות דרך האתר, ניתן לגבות את כרטיס ה-SIM גם באמצעות שליחת הודעת SMS עם מילת הקוד save למספר 999. כמו כן, במקרים של מחיקה לא מכוונת של אנשי הקשר מכרטיס ה-SIM, אפשר לחזור בכל עת לרשימה שנשמרה בגיבוי האחרון באתר. החזרה מתבצעת באמצעות לחיצה על כפתור "היסטוריה" בתפריט הימני. חזרה כזו אפשרית רק לגיבוי האחרון שבוצע באתר, ולא לגיבויים שבוצעו קודם לכן.

   

  בשלב זה, השירות ניתן בארץ בלבד ולא פועל בחו"ל וכן מאפשר לגבות את מספרי הטלפון השמורים בזיכרון הכרטיס החכם (SIM) בלבד ולא את המספרים השמורים בזיכרון המכשיר.

   

  מדוע לא ניתן לגבות את מספרי הטלפון שנמצאים בספר הטלפונים אלא רק את אלה שנמצאים על ה-SIM? מפרטנר נמסר: "בחרנו לתת מענה לצורך של כתיבה וקריאה אל ומאת כרטיס ה-SIM, המהווה את התקן שמירת מספרי הטלפון העיקרי בעולם ה-GSM. קיימות אפשרויות אחרות לגיבוי מהמכשירים, כגון אינפרה אדום, כבלים, BlueTooth וכדומה. פרט לכך פרטנר אינה מוסרת מידע לגבי שירותים עתידיים".

   

  עלות השירות היא 3.90 ש"ח לחודש כאשר לרגל ההשקה החודש הראשון הינו ללא תשלום. עלות החיפוש במערכת הקולית הייא כעלות שיחה על פי התעריפים המקובלים.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  רשת אורנג'. שירות גיבוי אלחוטי
  מומלצים