שתף קטע נבחר

K9 - Web Protection

תוכנת סינון חינמית, המציעה שימוש ידידותי ונוח, תומכת ברשימות לבנות ושחורות וכן בחסימת קטגוריות קבועות מראש

תוכנת K9 - Web Protection מבוססת על יכולות הסינון של Blue Coat, המספקת שירותי בקרה לארגונים. מדובר בתוכנת חינם, המיועדת לשימוש ביתי ומציעה שימוש ידידותי ונוח למדי.

 

לאחר הרשמה קצרה באתר תקבלו קישור ומספר רשיון בדואר האלקטרוני, שמשמש להורדת התוכנה. ההתקנה אינה מסובכת וכל השליטה נעשית בחלון הדפדפן, דרך שרת החברה, תוך דרישת סיסמה לפני ביצוע שינויים.

 

בחלון הניהול תוכלו לקבוע רמת חסימה מתוך שש רמות זמינות (גבוהה, ברירת המחדל, בינונית, מינימלית, מותאמת אישית וכזו שאינה חוסמת גישה, אלא רק מנטרת את הפעולות).

 

כמו כן, ניתן להגדיר מילים וכתובות אינטרנט אסורות (Black Lists) או מורשות (White Lists), לקבוע קטגוריות אתרים לסינון ולשלוח אתרים לבדיקה בחברה.

 

אין עברית, יש נביחות

 

תוכנה זו, בניגוד לקודמותיה, אינה תומכת בסינון בעברית, אולם אופיה של הרשת, המבוססת על אנגלית גם ברמה הטכנית, מאפשרת לחסום גם אתרים ישראלים.

 

התוכנה ביצעה חסימות יפות למדי, והיא תומכת בדפדפני אקספלורר ופיירפוקס כאחד. היא אינה עובדת מאחורי שרתי פרוקסי ולא ניתן לדעת שהיא פועלת מבלי לגשת אל ממשק הניהול המקוון שלה. היא מספקת דוחות לניטור הפעילות, האתרים שנחסמו, שינויים שנעשו בהגדרות ועוד.

 

יש לה גם פיצ'ר חביב למדי: בעת הפעלתה, ממש במקביל להופעת מסך החסימה - היא משמיעה נביחה. מבהיל אבל יעיל.

 

נוסף על כל שירותי הסינון שהוזכרו, קיימים גם שירותים נוספים, כמו שירות סינון התכניםשל "מורשת", שמאופיין באוריינטציה דתית וזמין למנויי ספקית האינטרנט אקטקום בלבד.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים