שתף קטע נבחר

פלאפון מעלה מחירים ב-4% ל-20% מהלקוחות

מדובר בעליית מחירים ללקוחות קיימים במספר מסלולים וחבילות. פלאפון: העדכון נעשה על רקע העלייה במדד ובשער הדולר

עליות מחירים בפלאפון. שלושה חודשים לאחר שהעלתה את תעריפי השיחות בכ-4% בממוצע ללקוחות שלא ספגו את העלאת המחירים עם הפחתת דמי הקישוריות במארס, מודיעה שוב פלאפון על עליות מחירים.

 

היום (ד') הודיעה פלאפון כי מה-2 בינואר יעודכנו התעריפים ללקוחות קיימים במספר מוגבל של מסלולים וחבילות. מהחברה נמסר, כי העדכון יהיה בשיעור ממוצע של כ-4%, ויחול רק על כ-20% מהלקוחות, כך שהתשלום החודשי הקבוע של אותם לקוחות יעלה ב-4.70 שקל (אם קיים תשלום חודשי), או שתעריפי דקת זמן אוויר/דקת שיחה יעלו ב-4 אגורות, בהתאם למסלול.

 

בנוסף, יותאמו חלק מתעריפי חבילות ה-SMS בשיעור ממוצע של עד 3.5% למספר מצומצם של לקוחות בעלי חבילות SMS חודשיות, שהתעריפים שלהם עוד לא עודכנו: עדכון של 2 שקלים יהיה בחבילת 25 הודעות, 3.1 שקל בחבילת 50 הודעות ו-4.1 שקל בחבילות 65 ו-100 הודעות.

 

מפלאפון נמסר, כי העדכון נעשה על רקע העלייה במדד ובשער הדולר בשנה האחרונה, ובשל ההורדה הנוספת בדמי השלמת השיחה (קישוריות), הצפויה במרץ 2006. מהחברה נמסר עוד, כי הודעה בנושא תפורסם בכלי התקשורת ובחשבונית החודשית של כל לקוח.

 

סלקום, אגב, מתכננת אף היא העלאת מחירים בינואר. החברה עוד לא פירטה מי מהלקוחות יספוג את העלייה, אבל ההערכות הן כי מדובהר בעלייה של עד 10% במחירי השיחות וה-sms.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים