שתף קטע נבחר

בת 16 חזרה מליל הסילבסטר ונאנסה באכזריות

הנערה עלתה לרכב באזור הקריות, יחד עם שניים מחבריה. על פי החשד, במהלך הנסיעה תקפו שני גברים שישבו במכונית את שני הנערים והוציאו אותם מהרכב. לאחר מכן הם המשיכו בנסיעתם ואנסו את הנערה

המשטרה עורכת סריקות אחר שני חשודים באונס נערה כבת 16 מצפון הארץ. הנערה נאנסה לפנות בוקר (א') באכזריות על ידי השניים, לאחר שעלתה לרכבם ביחד עם שניים מחבריה באזור הקריות. 

 

מחקירת המשטרה עולה שהנערה המתינה עם שני נערים בני גילה לטרמפ באזור הקריון בקריית ביאליק, לאחר שבילו את ליל הסילבסטר באזור הקריות. ברכב שעצר לשלושה ישבו שני גברים. בשלב מסוים של הנסיעה סטה הרכב ממסלולו ופנה לדרך צדדית. שני הגברים תקפוו את הנערים באלימות וגירשו אותם מהרכב. לאחר מכן המשיכו שני הגברים בנסיעתם ואנסו את הנערה באכזריות.

 

לאחר שהנערה נאנסה על ידי שני הגברים היא הושארה בחורשה. בעת שניסתה להגיעה לכביש, היא פגשה בשני גברים אחרים שהעבירו אותה לתחנת המשטרה. המשטרה החלה בחיפושים אחר שני הגברים החשודים באונס, אך ללא הצלחה.

 

דובר משטרת מרחב הגליל, רב פקד קובי דוד, מסר שהנערה הועברה לקבלת טיפול רפואי בבית חולים ולנוכח מצבה היא טרם נחקרה. הדובר הוסיף ששני הנערים נחקרו במשטרה והם צפויים להיחקר שוב במהלך היום. משטרת שפרעם ממשיכה כעת בניסיונות לאתר את שני החשודים. החקירה נמשכת במקביל במישור הגלוי והמודיעיני.

 

מפקד תחנת שפרעם, סגן ניצב יורם דניאלי: "הבדיקה הרפואית מאשרת שהנערה נאנסה. תפיסת שני החשודים באונס הוא יעד ראשון במעלה של מרחב הגליל כולו. לא ייתכן שהם ימשיכו להסתובב חופשיים"

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: חיים זיו
אילוסטרציה
צילום: חיים זיו
מומלצים