שתף קטע נבחר

העבודה מציגה: דף המסרים היומי

כדי להציג מסרים אחידים בפני הציבור, החליטו בעבודה להפיק דף מסרים יומי, שיופץ בקרב בכירי המפלגה. בתוכנית: מסרים הנוגעים לתחומים כלכליים מדיניים ובטחוניים, לפיהם אמורים הבכירים לנסח את דבריהם

במפלגת העבודה מעלים הילוך לקראת השנה החדשה, ולקראת יום הבחירות הקרב ובא בצעדי ענק. אחרי שחשפו את המסרים של קמפיין הביניים שלהם, במפלגת העבודה שוקדים בימים אלו על "דף מסרים" יומי, שאמור לאחד את המסרים שיפיצו בכירי המפלגה בתקשורת.

 

דף המסרים, שדומים לו כבר הופצו במפלגות שונות במערכת הפוליטית בשנים האחרונות, אמור לספק לאנשי המפלגה מידע על האירועים המרכזיים שעורכת העבודה בכל יום, וכן רשימה של מסרים בנושאים חברתיים, כלכליים, מדיניים ובטחוניים. הרשימה הזו אמורה להיות "הקו המנחה" של בכירי המפלגה, והם יתבקשו להביע את עמדותיהם בהתאם למסרים הרשומים בדף. זאת, בכדי לשמור על מסר אחיד וברור שיצא ממטה הבחירות של מפלגת העבודה.

 

גורמים בכירים בעבודה התלוננו באחרונה כי הקצב של עבודת המטה במפלגה הוא איטי מדי ולחצו להאיץ את פעילות מטה ההסברה, בראשות חברת הכנסת יולי תמיר. תמיר הסבירה ל-ynet כי ההחלטה להפיק את דף המסרים היומי, התקבלה לנוכח הדרישה הגוברת של חברי המפלגה להצגת קו אחיד בפני הציבור.

 

לדברי תמיר, "המטרה היא לעשות סינכרוניזציה של המסרים כדי שכל אחד ידע מה ההדגשים באותו יום. דף המסרים אמור להתפרסם בכל בוקר, ואין בהפצתו כל דבר חדש או יוצא דופן, אלא מדובר בטכניקה של מערכת הבחירות".

 

"אצלנו לכל אחד יש עמדה ברורה" אומרת תמיר. "אך אנשים רוצים לדעת מה העמדה הרשמית של המפלגה". מי שיהיה אחראי על הפקת דף המסרים הוא רמי שדה, המשמש כדובר מפלגת העבודה.

 

בתוך כך, אמר אתמול (ב') חבר הכנסת יצחק (בוז'י) הרצוג, העומד בראש מטה המתנדבים של העבודה, כי ההענות של המתנדבים לסייע בקמפיין הבחירות של העבודה הולכת וגדלה: "מאז הפעלת מטה המתנדבים של המפלגה אנו קולטים אלפי פניות מכל רחבי הארץ. לאחר שנתארגן מבחינה לוגיסיטית, נתחיל להפעיל את המתנדבים בכל רחבי הארץ כדי שיעברו מבית לבית מדלת לדלת".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אמיר כהן
מפלגת העבודה. חזית אחידה
צילום: אמיר כהן
מומלצים