שתף קטע נבחר

חשד: האב ביצע מעשי סדום בבנו מגיל 3

האב חשוד שבמשך שש השנים האחרונות הוא ביצע מעשי סדום ומעשים מגונים בבנו, כיום בן 9. רק לאחרונה סיפר הבן לאמו על המעשים שעולל לו האב, האם מיהרה להגיש תלונה במשטרה

משטרת זבולון עצרה הלילה (ג') גבר כבן 40 תושב הקריות, החשוד שביצע מעשי סדום ומעשים מגונים בבנו במהלך שש השנים האחרונות, מאז היה בן 3. המשטרה תבקש היום להאריך את מעצרו של האב בבית משפט השלום בקריות.

 

התלונה הוגשה על-ידי אמו של הילד. לדבריה, היא לא ידעה על המעשים שבוצעו בבנה ורק לאחרונה סיפר הבן שכיום הוא בן 9 על המעשים שעולל לו אביו. לחוקר הילדים סיפר הילד שהאב נהג לנגוע בו במקומות אינטמיים בגופו ובאיבר המין שלו.

 

האב שעזב את ביתו ופתח דף חדש בחייו נעצר אמש. במהלך הלילה הוא נחקרבמשטרה, בחקירתו הוא הכחיש את החשדות המיוחסים לו.

 

לאחרונה החלו בתי משפט לגזור עונשים כבדים יותר על ביצוע מעשי אונס ומעשים מגונים בתוך המשפחה. בתחילת השבוע נגזרו בבית משפט המחוזי בחיפה 14 שנות מאסר, על אב מהקריות שהורשע באונס, ביצוע מעשי סדום ומעשים מגונים בבתו במשך תשע שנים, מאז היתה בת עשר. בין היתר, האב היתנה את יציאתה של הבת לבילוי עם חברים בקיום יחסי מין עמו. 

  

בשבוע שעבר גזר בית משפט המחוזי בתל אביב שמונה שנות מאסר בפועל על סב בן 67, שהודה במסגרת עיסקת טיעון באונס ובביצוע מעשה מגונה בנכדתו בת ה-16. בנוסף הורשע הסב בביצוע מעשה מגונה בנערה שפגש באופן מקרי בגן ציבורי.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים